Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

124 Dzień Jak Każdy…26Zachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki Pomiar podciśnienia, źle zamontowane sprzęgło, coś o pompach wtryskowych, ASB, oraz zawory „samonastawne”.
#mechanik #naprawa #samochód

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

19 thoughts on “124 Dzień Jak Każdy…26

  1. Czy w szczególnych sytuacjach można gumową uszczelkę pokrywy zaworów doszczelnić silikonem jakimś dirko albo reinzosil? Ostatnio robiłem rozrząd w fortwo i po założeniu nowej uszczelki jest wyciek(poci się). Wcześniej też się lało. Nie wiem, może te silniki tak już mają… Wszystko wyczyszczone, wyszlifowane i kużwa, cieknie a dostać się do tej pokrywy nie jest łatwo.

  2. Właśnie mam taki problem z podciśnieniem u siebie w audi a4b5 ajm. Na takim samym wakuometrze pokazuje mi wartość podcisnienia 15. W vcds grupa 11 i test sztangi. Wchodzi na wartość 15 i spada do 0. Na moje amatorskie oko n75 działa. podciśnienie na serwie jest ok 60-65 i trzyma. u mnie na profilu jest film z pracy vacum pompy. Mógłby Pan zerknąć i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i coś doradzić w związku z moim problemem?
    ps. fajnie, że Pan nagrywa 🙂

  3. doslownie tydzien temu wkladalem sprzeglo do swojego ducato, tylko jednomas, ale docisk identyczny. tez LUK i docisk byl cofniety tak jak trzeba, wiec nie wiem w czym rzecz i jaka tu logika.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!