Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Mechanika pojazdowa Warszawa Dartex-RK

Prowadzimy #warsztat_samochodowy o nazwie Dartex-RK. Nasza placówka zlokalizowana jest w Warszawie. Nieprzerwanie od 2012 roku zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawianiem samochodów. Właścicielem jest Robert Kietliński.

Świadczone przez nas usługi, to przede wszystkim blacharstwo i lakiernictwo, wulkanizacja, remontowanie silników, naprawy bieżące oraz powypadkowe, serwis elektryki w pojazdach, a także naprawianie zawieszenia.

Dodatkowo możemy wykonać przeróbki tuningowe – zarówno optyczne, jak i mechaniczne. Zajmujemy się również dezynfekowaniem samochodów do celów spożywczych, a także zabezpieczeniam podwozia przed korozją.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://dartex.manifo.com/

#elektryk_samochodowy #naprawa_zawieszenia #naprawa_samochodów #mechanik_samochodowy #mycie_podwozia #wulkanizacja #serwis_opon

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!