Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

067 Jak wyjąć mokrą tuleję cylindraZachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki Było jak włożyć tuleję w blok, a nie pokazaliśmy jak ją zdemontować Tym filmem to naprawiamy;)
Jest już film z LAMPĄ WARSZTATOWĄ w roli głównej:)
https://youtu.be/6vuY-WlJYzk
#tulejacylindra #tłok #wymiana

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

22 thoughts on “067 Jak wyjąć mokrą tuleję cylindra

  1. Witam ostatnio demontowałem tuleje cylindrowe z silnika s312b po 50 latach użytkowania i uwierzcie mi że nie było tak lekko musiałem dorobić dużo silniejszy ściągacz i użyć młotka 5 kg do tego jeszcze ponacinać brzeszczotem tuleje żeby le ruszyć ,dodam że użyłem pręta gwintowanego utwardzanego fi 20 było ciężko ale dałem radę!zdrapałem z tulei 2 garście rdzy co ciekawe wał i tulejki rozrządu oraz korbowodowe -zero zużycia!!!(nominał!!!)

  2. Było sobie to na drucie powiesić…albo sznurku łatwiej wlorzyc.te sworznie to też lipa trochę..szkoda bloku .jest ryzyko że zostanie jakiś dołek i co wtedy????trochę po amatorsku to robicie.pod ta nakrętkę też bym dał twarda podkładkę i trochę smaru…ja akurat mam takie podkładki z kulkami i jak coś wyciagam śruba to zawsze je stosuje o wiele lrzej się kręci nie ma tarcia takiego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!