Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

38 thoughts on “7 NAJLEPIEJ PŁATNYCH ZAWODÓW

 1. Małe sprostowanie. Studia prawnicze trwają 5 lat a nie tak jak wspomniano 6. 6 lat trwa medycyna. Wiem bo sam skończyłem prawo i są to studia jednolite magisterskie trwające 5 lat.

 2. Programista zarabiający 6380 zł miesięcznie? Coś mi się tu nie zgadza. Bo już na początku w tej branży jest się w stanie jako JUNIOR zarabiać [przy wyrobieniu pełnego etatu] 10-15k miesięcznie

 3. Jest jeden problem mianowicie sam jestem przed wyborem zawodu i prawda jest taka że jest masa filmików pod tytułem " x najbardziej dochodowych zawodów" wielu twórców takich filmików nie mysli o zrobieniu czegoś co faktycznie pomoże w wyborze zawodu nie ma ani jednego filmiku jakie zawody istnieją i na czym polegają oraz jak wygląda droga do ich osiągnięcia.

 4. Dlaczego magistrowie są bezrobotni? Winne jest państwo, które dopuszcza do inflacji wyższego wykształcenia oraz mnogości uczelni wyższych. Znaczenie ma też wysokie opodatkowanie samozatrudnienia. Wysokie wskaźniki wykształcenia kobiet i mężczyzn nie oznaczają dobrego stanowiska na rynku pracy. Inżynier nie zatrudni obcokrajowców, ponieważ jako wysoko opodatkowany pracodawca miałby związane ręce. Uczelnie po za tym nie ucząc potrzebnych umiejętności przedsiębiorczości. Bardzo trudno mi pisać o tym, że pielęgniarstwo jest dziedziną, która nie wymaga wyższego wykształcenia, aby nikt nie poczuł się urażony. Jedna trzecia kobiet magistrów ma mężów i partnerów z niższym wykształceniem od siebie, jednak nieraz lepszymi perspektywami z powodu dużej siły fizycznej, możliwości samoobrony, brakiem obciążenia macierzynstwem oraz lepszego dopasowania do branży męskich.

 5. Szacun za film. Chociaż nie wiem, dlaczego skupiliście się na górnej części 20-25% najlepiej zarabiających w danym zawodzie.
  Może to zmieniać ranking, szczególnie przy mniej "etatowych" zawodach.

 6. Trendy są różne, a wiele i tak w gruncie rzeczy zalezy od pracodawcy. Według mnie w tej chwili największy potencjał jest w branży logistycznej. Mąż jest kierowca w imex logistics. Firma zreszta w ogóle działa jakby w oderwaniu od tego co mamy w Polsce. Bo szanują i doceniają prace swoich ludzi. I własnie przekłada sie to na efekty. Bo mimo pandemii działali bez przerwy. Zleceń nie brakowało, a mąż w przeciwieństwie do mnie w ogóle nie martwił sie o swoją posadę

 7. Wystarczy mieć otwartą głowę i umysł i można zarabiać krocie 🙂 XXI wiek daje niesamowite możliwości.
  Brak Ci pomysłów? Daj znać a coś wymyślimy 😉

 8. Strasznie się straszy . Żyjemy jak szczury byle szybko byle dużo bez uśmiechu . Okropny kapitalizm . Cieszę się ze już w tym nie uczestniczę . Czym człowiek starszy mniej potrzebuje . Nawet nie będzie umiał telefonu rozróżnić . Także młodzi trzymajcie się bo gdy będziecie mieć tyle tal co ja będziecie ślepi głusi . Pozdrawiam 👍 wykształcenie w jednym kierunku to jest nic .

 9. Polityk klamie, kradnie potem podaje sie do dymisji… a przt okazji w mediach popularność zdobyc ma szanse, jak na takie obowiazki to nie wazne ile? bo sie nie narobi a zarobi xd moim zdaniem najlepszy zawód hehe

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!