Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Active Info Display – jak działają elektroniczne zegary w VW?Wirtualny kokpit, w którym cyfrowe zegary zastępują tradycyjny zestaw wskaźników, to coraz częstszy widok w samochodach. Volkswagen jest jednym z producentów, którzy stosują najbardziej rozbudowane rozwiązania tego typu w swoich modelach – ich system nazywa się Active Info Display. Jak wygląda jego konfiguracja i jakie informacje dostarcza kierowcy? Przedstawiam jego działanie, omawiając przy okazji ogólnie zalety i wady elektronicznych zegarów. Samochód, w którym zamontowany jest zademonstrowany Active Info Display, to Volkswagen T-Roc.

Test Volkswagena można obejrzeć tutaj. Zapraszam ► https://www.youtube.com/watch?v=TWvwGwJgf7Y

Aby nie przegapić kolejnych filmów, zapraszam do subskrypcji Wahacz TV ► http://bit.ly/Subskypcja-WahaczTV

Dziękuję za uwagę 🙂
Wahacz

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

15 thoughts on “Active Info Display – jak działają elektroniczne zegary w VW?

  1. Świetnie to wygląda, ale z drugiej strony- skoro to niemieckie, może znów tak będzie że klienci będą ciągle siedzieć w serwisach, bo coś nie działa tak jak powinno. To samo było z ulepszonymi silnikami, łańcuchami rozrządu i wieloma innymi rzeczami. Wydaje się że tani VW testuje swoje nowości na klientach, to co jest potem udoskonalone i trwalsze, montowane jest do Audi. Ale wtedy klient musi zapłacić za Audi kilka % więcej.

  2. Cześć Wahacz! Mam pytanie, a sądzę, że ty będziesz znał na nie odpowiedz! ;)) Jak ustawić w tym radiu, żeby przy wsiadaniu na zegarach był napis WITAJ "i imię”. Zauważyłem, że ty miałeś tu w radiu okienko z nazwą WAHACZ, więc myślę, że to właśnie to. Pozostawiam, stały widz :))

  3. Super informacja ale nie pełna mam pytanie w trakcie pojawienia się na zegarze funkcji audio lub radio nie wyświetla się logo stacji radiowej lub widok okładki utworu którego słuchamy w innych państwach prezentacje działają.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!