Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Android Auto- Jak podłączyć telefon do samochodu?Zastanawiacie się jak połączyć smartfon z samochodem korzystając z Android Auto? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w …

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

27 thoughts on “Android Auto- Jak podłączyć telefon do samochodu?

 1. Super filmik. Gdybym mógł go zobaczyć dwa lata temu… Ehh… cały jeden dzień straciłem żeby za pomocą forów internetowych a najbardziej za pomocą prób i błędów… połączyć wreszcie Androida z Volkswagenem.

 2. Mam problem. Mam Xiaomi Redmi Note 9 Pro z androidem 10 i gdy zainstaluje aplikacje ona jest w pamięci ale nie mogę jej w ogóle otworzyć i nie wyświetla mi się na ekranie głównym. Pomocy!!!

 3. POMOCY – wszystko działało przez kilka miesięcy . Pobrałem nową wersie wszystko zrobiłem tak samo jak poprzednio według opisu z filmu . NIESTETY TERAZ NIE MOGĘ SIĘ POŁĄCZYĆ KUPIŁEM DEDYKOWANY PRZEWÓD ŁADOWANIE TEL JEST NIESTETY BRAK POŁACZENIA. Mam taki komunikat :
  NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z EKRANEM W SAMOCHODZIE PODŁĄCZ URZĄDZENIE DO INNEGO GNIAZDA LUB UŻYJ INNEGO PRZEWODU
  jak moę prosić o odpowiedź tutaj lub na adres
  edyta-robert@gazeta.pl
  tel – RADEMI NOTE 4 WERSJA ANDROIT7.0

 4. Mam CK3100 w peugeocie 207, jednak nie mogę go sparować z xiaomi mi 11 lite – jest komunikat, że niewłaściwy pin albo kod dostępu, ale nie można go nijak wprowadzić. Co robić? Poprzednio miałam xiaomi 10 lite i było ok.

 5. Witam. Nie mogę podłączyć AA z radiem w mercedesie CLA 2016.
  Telefon łączy się z samochodem przez Bluetooth, można dzwonić i odbierać sms. A AA ani przez kabelek ani przez Bluetooth.
  Co robić? Pozdrawiam Alina

Dodaj komentarz

Zadzwoń!