Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Antena automatyczna (Phonocar) Mercedes W124(Automatic antenna)Film przedstawia krok po kroku montaż anteny automatycznej oraz przewodów sterowania.
Dziękuję za obejrzenie filmu.
Zapraszam również na stronę Fb Cichy Naprawy https://www.facebook.com/cichy.naprawy.5

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

9 thoughts on “Antena automatyczna (Phonocar) Mercedes W124(Automatic antenna)

  1. Witam jak antena się sprawuje, jak z odbiorem mam zamiar taką zamontować
    do ciągnika i dorobić dodatkowy przełącznik zęby się nie wysuwała jak
    nie będę potrzebował np słuchał mp3 czy jeździł pod drzewami a antena
    musi być długa i na środku dachu pionowo bo z zasięgiem tych stacji
    jakich lubię w mojej okolicy ciężko.

  2. Hej! Właśnie nabyłem identyczną wersję Mercedesa w124 230E 87r. jak Twoja. To samo wnętrze tylko z zewnątrz złoty. Auto wymaga kosmetyki ale wszystko jest do zrobienia. Mega pomocne są Twoje filmiki! Dzięki! Auto dość długo stało na słońcu i ma parę mankamentów. Mam pytanie, czy półka z tyłu powinna być w kolorze tapicerki?? U mnie jest jasna i u Ciebie widzę chyba, że też tylko ja nie mam zagłówków. Stąd moje pytanie, czy jest wyblakła, czy taki kolor powinien być:D Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!