Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Asystent Google w samochodzie – Jak podłączyć telefon do radiaPodłączenie telefonu do radia samochodowego jest proste. Wystarczy skorzystać z funkcji MirrorLink (SmartLink, PhoneLink). Dzięki temu nawet na radiach z systemem Windows będziesz mógł cieszyć się choćby Mapami Google czy muzyką z YouTube.

Dzięki połączeniu telefonu i radia w samochodzie będziesz mógł skorzystać także z Asystenta Google. Odblokuj swój telefon i powiedz: „Ok, Google”, żeby sprawdzić czy masz taką opcję. Asystent Google wciąż się uczy, ale już można dzięki niemu dzwonić czy pisać smsy bez odrywania rąk od kierownicy.

Więcej na ten temat (np. jak włączyć debugowanie USB w telefonie) znajdziesz tu: https://goo.gl/vELUue

W filmie wykorzystano:
Enter Sandman – Mozart Heroes (z repertuaru Metallica)
Przez Twe oczy zielone – Akcent

Copyright (c) 2018 Paweł Ślubowski, Corel Corp. oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!