Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

B & B Samochody. Serwis samochodowy Bosch. Specjalizacja Peugeot, Citroen WarszawaStacja obsługi pojazdów „B & B Samochody” od roku 1993 świadczy profesjonalne usługi motoryzacyjne w mieście Warszawa. W zakresie naszych usług znajduje się mechanika pojazdowa, serwis samochodów francuskich, naprawa samochodów, wulkanizacja, serwis klimatyzacji i ogumienia, diagnostyka pojazdów i inne. Nasz warsztat samochodowy jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, dostępny obecnie na rynku.
Posiadamy własny warsztat samochodowy, w którym wykonujemy nasze prace mechaniczne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem koniecznym do wykonywania naszych usług z zakresu mechaniki i regeneracji filtrów DPF/FAP. Nasza stacja zatrudnia wykwalifikowanych mechaników i elektryków samochodowych. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy.
Zakres usług:

mechanika pojazdowa,
naprawa samochodów,
serwis samochodów francuskich,
przeglądy,
serwis Peugeota,
diagnostyka pojazdów,
komis samochodowy,
regeneracja filtrów DPF/FAP,
serwis klimatyzacji,
wulkanizacja,
czyszczenie filtrów FAP/DPF,
serwis Renault,
serwis Citroen.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!