Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

BMW e38 Po roku jazdy NA CO DZIEŃ! | Profesjonalne Zabezpieczanie Podwozia CARCOMFORT | Ep. 73Po roku nic nie robienia z 7 – ZACZYNA SIĘ!
Podwozie już zabezpieczone SZCZEGÓŁY W FILMIE! , przegląd za ponad 2k zrobiony xD
zostały małe zaprawki blacharskie, wizyta w TuningKingz na polerkę i powłoki NO I MIEJMY NADZIEJE że starczy też na powietrze w tym sezonie xD
Enjoy!

UŻYTA CHEMIA
Piana do mycia – „Tenzi Truck Extra”
Chemia do korozji – „Cortanin F” oraz „Fertan”
Odtłuszczanie – Benzyna Ekstrakcyjna
Wosk do podwozia – „Waxoyl Hardwax plus”
Wosk do profili zamkniętych – „Waxoyl profesjonalne 120-4 plus”

FIRMA CARCOMFORT
https://www.carcomfort.waw.pl
https://www.instagram.com/carcomfort.warszawa/
https://www.facebook.com/carcomfort.warszawa

500 KONI W GAZIE
MCC GAS sc.
ul. Korkowa 67, 04-549 Warszawa
kom. 501 131 813

SKLEP
https://strzeleckigarage.com

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

33 thoughts on “BMW e38 Po roku jazdy NA CO DZIEŃ! | Profesjonalne Zabezpieczanie Podwozia CARCOMFORT | Ep. 73

 1. Kurwa no za tą robotę to już bym zapłacił, sam robię wszystko w swoich autach ale ich to podziwiam bo już nie raz takie coś robiłem i nie chcę więcej. Spawać też nie nawidzę

 2. Wosk niestety po kilku latach twardnieje mocno, nastepnie pojawiaja sie spekania w ktore dostaje sie woda, sol i zanieczyszczenia. W efekcie auto koroduje "po cichu" i w pewnym momencie zionie ducha, gdyz pod ta warstwa wosku nie widac postepujacej korozji. Podobnie ma sie sprawa z zabezpieczeniem woskiem profili zamknietych. Totalnym failem w tej sytuacji jest brak uzywania przez ten warsztat podkladu, primera antykorozyjnego przed uzyciem tego wosku, ktory ponownemu korodowaniu pod spekana warstwa tego wosku by w zdecydowany sposob opoznil. Szkoda jest wielka, bo z prezentacji w filmiku widac, ze warsztat przyklada sie dobrze do przygotowania pojazdu do zabezpieczenia, a nastepnie naklada ten nieszczesny wosk… Nie rozumiem takze, dlaczego w PL nie korzysta sie z doswiadczen w zakresie zabezpieczen antykorozyjnych w Niemczech. Takie produkty jak tluszcz (a nie wosk!!) Mike Sanders do profili zamknietych czy Po prostu smar do lin (Po niemiecku Seilfett) jako zabezpieczenie podlogi podwozia, elementow zawieszenia itd. sa juz od wielu lat sprawdzone i ponad wszelka watpliwosc absolutnie najtrwalsza i najlepsza gwarancja antykorozyjna dla pojazdow.

 3. Odcinek oglądałem zaraz po wrzuceniu i podobało mi się jak to zostało wykonane.
  Rok prawie minął, więc fajnie by było jakbyś pokazał jak to zabezpieczenie wygląda po takim okresie.
  Zawsze możesz mój komentarz potraktować jako przypomnienie tego co mówił wykonawca – "raz w roku pokazać się na serwis" 🙂
  Oczywiście nie wymagam abyś jakieś osłony progów ściągał itp. ale ciekawi mnie, czy w miejscu, gdzie korozja była, to faktycznie została zahamowana przez te neutralizatory i woski.

 4. Przecież to lipa jest. Pseudo konserwacja u dobrego marketingowca…. jak ktoś ma choć marginalne pojęcie o robocie to przyzna że to "zabezpieczenie" jest na max rok z zimą w suchym garażu 😂

 5. 18:00 w tej minucie można przestać oglądać. W Polsce ludzie nie rozumieją, że technologia tak poszła do przodu, że można położyć preparat na rdzę bo są głupi i w ogóle. Za to w usa jest instytut zajmujący się problemem korozji gdzie ostatnio przeprowadzone badania wykazały, że rocznie problem korozji globalnie pochłania w przybliżeniu 2.5 Tryliona usd (wchodzi w tą kwotę wszystko od mostów, po wieżowce a na autach kończąc) tutaj Pan proponuje nam swoje metody, zbić z grubsza luźną rdzę, nałożyć konwenter, waxyol i nara 2.5 tryliona w kieszeni. No niestety przykro się słucha takich rzeczy od osoby, która świadczy takie usługi zarobkowo. Zbliża się zima wiele osób pomyśli o konserwacji podwozia więc kilka słów odemnie.

  – Rdzę trzeba usunąć do zera, jeśli się tego nie da zrobić to wymienić element. Konwertery owszem działają ale trzeba się liczyć z tym, że za 1-4 lata rdza znów wylezie dokładnie w tym miejscu. Tutaj naprawdę nie ma cudów każdy blacharz z pewnością to potwierdzi jak i nigdy nie udzieli gwarancji na naprawę skorodowanego elementu.
  -Usługa przedstawiona na filmie nie jest raczej dla skorodowanych aut, bardziej kierował bym to do posiadaczy aut wolnych od rdzy na podwoziu, przestawione działania mają charakter typowo prewencyjny.
  – Mało który blacharz w ogóle zechce z wami rozmawiać na ten temat. Aby zrobić to porządnie to trzeba koniecznie piaskować a to dość spory nakład prac i wszechobecny syf dookoła jak i w aucie. Więc możliwe, że warsztaty partnerskie waxyola to wasza jedyna opcja. Chociaż to na pewno nie będzie spokój od rudej na długie lata. Ale jako zabieg prewencyjny jak najbardziej warto 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!