Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Cały materiał Fotowoltaika + Bateria BMW i3 Sposób na Blackout?Zapraszam na Kanał Huberta
https://www.youtube.com/watch?v=zOkGcX49wcs

Fotowoltaika + Bateria BMW i3 Sposób na Blackout?
Falownik HYD 15KTL-3PH

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.

A jeśli doceniasz moją pracę będę wdzięczny za wsparcie kanału
Numer Konta Dla Wsparcia Kanału
50 1020 5558 1111 1307 3680 0074 – w tytule koniecznie „DAROWIZNA”
lub https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/wolnyczas

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

Kabel do np Kii e-Niro Typ2 Typ2 do ładowania ze słupków AC
https://evston.com/pl/kable-do-ladowania/118-kabel-typ-2-evston-chargeflex-16a-trojfazowy-5m-do-ladowania-samochodow-elektrycznych-i-hybrydowych-plug-in.html

Przenośna Stacja Ładowania do np, Kii e-Niro z siły
https://evston.com/pl/przenosne-stacje-ladowania/84-zencar-typ-2-11kw-6-16a-5m-kabel-zlacze-cee-16a-5pin.html

Warto zaopatrzyć się na wszelki wypadek również w komplet przejściówek do Stacji Zencar’a
https://evston.com/pl/akcesoria-i-adaptery/97-komplet-adapterow-cee-16a-do-schuko-i-cee-16a-do-cee-32a.html

Naszego Nissana Leaf’a ubezpiecza:
Beniamin Branc z agencji Lider-Pośrednictwo Ubezpieczeniowe. tel.661376510 benjib@wp.pl

Moje auto ładuje na GreenWay
https://greenwaypolska.pl
#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #ZakopaneTest #PolskiTest #Testpl

@PompaCiepłaiPV @Panele Fotowoltaiczne @Eko Niezależny @Dobry Projekt @na prad po Polsce @Tomasz Żyłka PV

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

45 thoughts on “Cały materiał Fotowoltaika + Bateria BMW i3 Sposób na Blackout?

 1. Witam szukam takiego samego rozwiązania dla falownika goodwe 10 et , falownik już mam teraz czekam bo nie wiem jakie baterie kupić , a chodzi o komunikacje , i tu moje pytanie czy bms który jest pokazany w video komunikuje się też z goodwe 10 et ? gdzie kupić do kogo pisać o stworzenie takiego , i czy ewentualnie możliwy kontakt ?:)

 2. Jest więcej falowników hybrydowych (niestety często jeszcze mylone z off-gridowymi) np. Skymax były 3kW i 10 kW, Easun-y, Froniusy jednak niestety posiadanie certyfikatów wg nowych przepisów wykluczyła część falowników z legalnego podłączenia. Jeśli ktoś założył kiedyś to może się cieszyć …

 3. Witam, u siebie mam w garażu taki sam Falownik tyle że 1faz 3,6kw, ta sama linia produkcyjna Sofara, koszt 3xmniej. Podłączone agm 48v, 4 akum x12v, głównie jako mały ups, ale też działa praca cykliczna. Ale póki co jestem prosumentem jeszcze 10lat więc dalsze inwestowanie na razie nie ma sensu. Docelowo będzie lifepo4 48v lub oryginalny mag. producenta. Wykupiona gwarancja na 15 lat. Paneli w typie mam 5kw z lekkim przewymiarowaniem. Bardzo polecam. Robiłem wszystko sam wraz z carportem, wiatą z drewna.

 4. Ja rozumiem, on rozumie… ty z południa, ze mówisz o sobie w trzeciej osobie?
  O jakich latach mowa? invertery starczają na 8-10lat, bateria kosztowała fortune i zanim to się zwróci bateria umrze. Drogi gadżet nic więcej.

 5. Tata 30 lat temu miał kalkulator na baterie słoneczne. Wyglądały jak cztery mikro panele wielkości max 1cm. Kalkulator działał tylko jak otworzyło się klapkę zaciemniająca jak z etui smartfona i otrzymał światło dzienne.

 6. Czyli jak dobrze rozumiem linia z sieci idzie do falownika, następnie przez wyjście Critical load prąd idzie na dom przez skrzynkę rozdzielcza (czyli w tej falownika wersji 5kw max na fazę). Rozumiem że Critical load pracuję on grid i off grid non stop, nie tylko w czasie grid off. Tak?

 7. Witam, instalacja mega i szacun, że udało się to pożenić. Chciałem się podpytać czy ten falownik będzie działać bez akumulatora? I jakie jest minimalne napięcie akumulatora? 80V czy 200V??? Bo w specyfikacji podawane są te dwie wartości…

 8. Bardzo przepraszam ale muszę… KÓRWA! w 21 wieku żeby przeciętny człowiek który tyra na własne utrzymanie i utrzymanie tysięcy urzędników, musiał ogarniać własną elektrownię, procesy, kable, przetwornice , falowniki, tabelki, liczniki i inne pierdoły. To jest tak przykre że aż boli! Wielki szacunek dla takich ludzi jak na tym filmie. Pozdrawiam

 9. Podobno falowniki hybrydowe kostal pracują z każdą bateria. Mimo wszystko wolałbym chyba takiego sofara i to rozwiązanie z filmu. Nie wiem czy przypadkiem czegoś nie pominąłem ale fajnie jakby pojawiła się informacja co to za bms i co oprócz baterii i falownika byłoby potrzebne do budowy takiego rozważania . Pozdrawiam i życzę sukcesów

Dodaj komentarz

Zadzwoń!