Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

CB-radio Alan 100 Plus. Naprawa po 24VProces diagnostyki i naprawy Alana 100 plus po podłączeniu do instalacji 24V

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

8 thoughts on “CB-radio Alan 100 Plus. Naprawa po 24V

  1. Witam w radiu jest szum,świeci Rx można zmieniać stacje gdzieś tam czasem złapie odległą stację ale nie ma nadawania (Tx się nie zaświeci i nie gasi Rx choć szum ustaje).Starsza wersja.
    Co może być?

  2. Miałem takie cb radio kumpel dał mi bo on podłączył odwrotnie kable +,- bez bezpiecznika i spalil i nie wiem gdzie ono jest w tej chwili przewracało się gdzieś w szafkach . A co mogło się stać podłączając odwrotnie ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!