Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

cz.2 wyważenie kół, felgi i parametry.Trochę informacji o felgach i odpowiedzi na niektóre komenty 😉
Nie naprawiam aut indywidualnych z braku czasu.
Wszystkie komentarze są moderowane.
Pamiętaj ten kanał jest dla wszystkich i nie zarobkowy, wszystkie moje filmy zamieszczam z pasji i chęci podzielenia się wiedzą – lepszą lub gorszą ale doświadczoną.

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

33 thoughts on “cz.2 wyważenie kół, felgi i parametry.

 1. Witam. Dla wszystkich zainteresowanych co to jest ET innpress i jak to w prosty sposób zrozumieć im mniejsza wartość ET tym koło bardziej wychodzi na zewnątrz, im wyższa wartość ET tym bardziej do wewnątrz karoserii.

 2. Czy możliwe jest ustalenie co powoduje wibracje, czy felga czy opona. Koła wywarzone a nadal wibracje od 90 -tki. Na innym komplecie kół jest dobrze. Czy jak pojadę do serwisu opon to czy dadzą radę to ustalić? A może nagrasz film o tym?

 3. Szacunek za wiedzę i tłumaczy Pan prosto i fachowo.Niestety jako ślusarz – mechanik nie zgodzę się z tezą aluminium i miedz:)Moje felgi bardzo mocno korodują w zimę w związku z korozja elektrochemiczną (galwaniczna) smar miedziany zimowe warunki pogodowe – sol.Nie zapiekają się na osadzeniu piasty!Problem znikł po zastosowaniu smaru ceramicznego i teraz nawet po zimie i zmyciu starego smaru nie mam śladów jakie były przy zastosowaniu smaru miedzianego.Pozdrawiam i przepraszam ale mnie w szkole zawodowej uczono inaczej:)

 4. Pamiętam w Norauto miałem wyważone do 1 grama (dosłownie sama blaszka bez ołowiu). Jest jeszcze temat zmiany kół miejscami w pojeździe. Wbrew opinii ja jednak zamieniam, a bywa z tym różnie tj. lepszy bieżnik na przód ale przede wszystkim na przód koła z mniejszymi ciężarkami. I taki pełny zapas czy dojazdówkę która latami leży w bagażniku lub pod autem, czy warto poza pielęgnacją również wrzucić na wagę co jakiś czas?

 5. Nie przejmuj się ludzie są zawistni i podli nie zwracaj uwagi na oszołomów robisz zajefajne filmiki przekazujesz wiedzę i swoje doświadczenia kturą zdobywa się przez lata a niektórzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy a nie mają swojego

 6. Najważniejsze, ile taka usługa z optymalizacją wyważenia powinna kosztować. Bo Janusze jak słyszą za wymianę 100zł brutto z fakturą to już krzyczą że po**bało, że drogo i u pana Kazia u nich na wsi to płacą 40zł za zmianę.
  Taka usługa z optymalizacją to strzelam że minimum 1.5 roboczogodziny to ze 150/200 wypadałoby skasować.

 7. Dzięki za kolejny film. A ja lubię, gdy ktoś ma swoje powiedzonka i "słuchajcie" musi być.
  No więc słuchajcie, znowu się czegoś nauczyłem, choć myślałem że coś tam wiem.

 8. Fajne filmy odnośnie kół, dużo się dowiedziałem nowych rzeczy 😃. Ja mam u siebie unitrola 2312S (2020r)z funkcją optymalizacji kół i na niej polegałem, ale po obejrzeniu Twoich filmów postanowiłem sprawdzić jakość optymalizacji i na moim kole od bmw f10 i oponie run flat (opony letnie bridgestone z 7mm 2020r bez jajkowania przy obrocie) , optymalizacja kól pokazała -20g , ale po tej optymalizacji wyważarka przy wyważaniu pokazała, że na jednej stronie było 60g a na drugiej stronie70g więc sporo . Felgi oryginał BMW proste. Po zrobieniu optymalizacji z filmu zszedłem na drugim przesunieciu opony do 15g oraz 50g. także tego , dzieki😃 Mógłbyś jeszcze zrobić materiał jak prawidłowo montować opony stare i nowe oraz run flat na mniejszych i większych felgach i oponach itp. bo tam też jest dużo tych wskazówek cennych, ja raz prawie rozerwałem koledze opone bo nie nacisnąłem opony w tym miejscu co trzeba przy naciąganiu przy obrocie koła montażownicy i zastanawiałem się dlaczego tak się dzieje przecież inne zawsze wchodziły bez problemu.

 9. Człowieku.Rob swoje i w d…e miej głupie pitolenie.Mnie ten film przekonuje.Masz wiedze i się nią dzielisz.A jak komuś nie odpowiada to niech się nie wypowiada.Podejdz na luzie do negatywów a niech pozytywy napędzają to co robisz.Wielki szacun dla Ciebie.Pozdrawiam.NIE DAJ SIE NAKRĘCAĆ GŁUPKOM bo sie staniesz głupkiem 🙂

 10. Pierszy raz trafilem na Pana kanal, zgadzam sie, do pracy trzeba miec zdolnosci, do kazdej pracy, jak ktos kocha swoja prace, i czuje sie jak ryba w wodzie, zawsze bedzie dobrym specjalista, niestety wielu wybiera zawod, ktorego nie lubi, za to mozna sie dorobic. Ja sam z zawodu jestem, mechanikiem, zapewne jakbym pozostal w zawodzie, pewnie bylbym niezly, lecz moje losy potoczyly sie inaczej, raczej dziedzina informatyli, marketingu i dziennikarstwa. Tutaj tez trzeba umiec sie odnalezc i byc uczciwym i nie trzymac wiedzy dla siebie. Zycze duzo zdrowia i cierpliwosci, co nie jest latwe kiedy na okolo mnostwo "geniszy", ale jak im sie cos zleci, to oczywiscie po jakims czasie uderzaqja do doswiadczonych specialistow, bo nie moga sobie poradzic. Wesolych swiat wielkanocnych

 11. Chłopie widać ze masz pojęcie ogólnie , jeśli chodzi o maszyny to lepsze są te bez monitorów. Te z ekranami maja więcej elektroniki min. Karty graficzne którym nie sprzyja środowisko warsztatowe, maszyny z wyświetlaczem cyfrowym wcale gorzej nie wywazaja, a jak coś się zepsuje to przynajmniej naprawa dużo tańsza. Wiem to z doświadczenia i od mojego serwisanta który jeZdZi po całej Polsce naprawiać takie sprzęty. Ta twoja maszynka fajna ale to zabytek podejrzewam ze przy awarii płyty głównej koszt wymiany przerósł by wartość wywazarki.

 12. Psy szczekają, ale karawana idzie dalej.
  Szumo, skąd bierzesz podkłady do grania, z organów czy jest jakieś inne zródlo? Uzywasz audacity czy cos innego?

 13. Witam serdecznie. Olbrzymia wiedza którą chce się Pan dzielić z amatorami, szkoda że nie każdy na nią zasługuje (tak mam tu na myśli hejterów którzy nigdy w życiu niczego sami nie stworzą bo hejter tylko niszczy).

  Chciałbym wnieść małą poprawkę, mam drobną uwagę co do ET (czas filmu 20:00), jeśli mamy felgę z ET43 to ET50 będzie nam obierało o zasisk. ET38 sprawi że felga będzie wystawać na zewnątrz.
  Proszę mi uwierzyć, sprzedałem setki tysięcy felg 😉

  Wyrazy szacunku dla Pana za prowadzenie tego kanału.
  Pozdrawiam serdecznie

 14. Dobrze robisz sam pracuje na wulkanizacji i jak widzę 60 gram to oponę obracam bo dla mnie to jest za dużo tylko jak jest klient co ma dwa komplety kół lednie i zimowe to jak widzę że ma dużo gram to znacze oponę i ściągam oponę żeby wyczyścić ranty opony żeby powietrze nie schodziło też czyść ranty a będzie dobrze robota wykonana

Dodaj komentarz

Zadzwoń!