Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

CZY MOŻNA DOBRZE UMYĆ SAMOCHÓD BEZ DOTYKANIA ? TesT myjni bezdotykowejSzukasz taniego ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
Specjalnie dla widzów MD przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
http://mubi.pl/milosnicy-detailingu
———————————————————————————
Nie kupowałeś polisy w Mubi? Zgarnij 150 zł + 2000 zł za polecanie

LINK DO PRODUKTU kod 20% : MDWAX
————————————————————————————
https://detailingbulls.sklep.pl/shop/producenci/koch-chemie/koch-chemie-protector-wax-1l/
———————————————————————————————————

Chcesz odmienić swój samochód ? Zapraszamy
————————————————————————————
http://detailingbulls.com/
———————————————————————————————————

ZAJRZYJCIE NA NASZEGO FACEBOOKA
————————————————————————————
https://www.facebook.com/MilosnicyDetailingu/
———————————————————————————————————

WBIJAJCIE NA INSTAGRAM
————————————————————————————
https://www.instagram.com/milosnicy_detailingu/
———————————————————————————————————

Zapraszamy również na kanał Miłośnicy czterech kółek – Zrób to sam
————————————————————————————
https://www.youtube.com/channel/UC9SoogoWnlKeUEfvBS4rzrw
———————————————————————————————————

Facebook DetailingBulls
————————————————————————————
https://www.facebook.com/detailingbulls/
———————————————————————————————————

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

41 thoughts on “CZY MOŻNA DOBRZE UMYĆ SAMOCHÓD BEZ DOTYKANIA ? TesT myjni bezdotykowej

 1. Na bez dotyku najlepiej najpierw zaaplikować TFR, następnie aktywna piana oraz resztę programów. Wtedy na prawdę idzie dobrze umyć auto na bez dotyku, szczególnie zimą.

 2. Ja zawsze wjeżdżam w późnych godzinach wieczornych (lub nocnych) z własnym szpejem.
  1. Program piana
  2. Program mycie
  3. Program piana
  4. Jazda gąbką lub "na lenia" z takim długim mopem do mycia aut (z allegro, za 60 ziko)
  5. Program spłukiwanie
  Później lecę kolejne 2 programy, lub (szykując do sprzedaży) na halę, gdzie do gry wkracza wosk soft99. 🙂
  Wiadomo, jeśli felgi zasyfione to jeszcze tam na początku dochodzi Vampir i szczotkowanie. 🙂

 3. Gówno nie test, nie da się tak umyć samochodu na myjni chemią która tam jest. Poczekajcie aż auto wyschnie i wtedy wytrzyjcie. Żeby było bez skazy to chyba z 50 zł trzeba by wrzucić w taką myjnię. Jeżdżę czarnym autem, obojętnie ile się nie wrzuci i jak dobra by chemia nie była, po wyschnięciu zostaje cienka warstwa syfu drogowego.

 4. Na myjni bezdotykowej nie da się umyc dobrze brudnego auta, co najeyzej przybrudzone.
  Co nie znaczy ze nie sa potrzebne, bo jednak wiele osob nie ma grzie umyć auta. Ale nie przesadzajmy, dobrze auta sie tam nie umyje.

 5. Czy warto wycierać do sucha auto po myciu na takiej myjni? Mam wrażenie, że po myjni bezdotykowej auto wizualnie jest ok, ale często drobna warstwa brudu jednak zostaje. Gdy myję sama, często na koniec wycieram szmatką z mikrofibry i efekt jest o wiele lepszy.

 6. Nie da rady bez użycia funkcji szczotki , chyba że samochód był świeżo woskowany , przynajmniej po moim można pisać choćby nie wiem ile mył na mikroproszku , może lakier Metalik łatwiej się domywa tak przynajmniej miałem w audi 80 , mondeo bez szczotki to tylko zgrubne bycie jest zawsze potem można pisać .

 7. Dlanie mnie myjnia bezdotykowa to lipa, nigdy nie byłem zadowolony a korzystałem z różnych firm. Na bezdotyku myję tylko zimą gdy nie mogę sam pod domem.

 8. Pytanie, w filmie o wosku ProtectorWax mówiliście, że samochód należy spłukiwać zwykłą wodą, nie z nabłyszczaczem. Tutaj mówicie żeby spłukiwać wodą zdeminarlizowa/nabłyszczaczem. co lepiej stosować?

 9. Po takim myciu powinien wjechać waterless i autko byłoby domyte bardzo dobrze. Tylko w zimowych warunkach nie zawsze chce się w to bawić 🙂

 10. Instrukcja korzystania z myjni;
  1. Piana + płukanie po 1-2min
  2. piana + mycie rękawicą
  3. Płukanie rękawicy w między czasie
  4. Płukanie destylowaną wodą (deminari) całego auta

  Kwota ok 6-8zł 😎
  Mam nadzieję, że odrobinie lekcję i nie korzystajcie z proszkowych myjni tylko są z płynnymi detergentami 😎

 11. Powiem tak. Myjnia dotykowa rysuje lakier ale "szoruje" ten samochód. A na myjni bez dotykowej można poświęcić te 10min więcej i przeczyścić go specjalną gombką

 12. Prawda jest taka że te myjnie są dobre i do niczego 🙂 jakiś efekt jest a widzę że teraz naciskasz za 5 zł a wyświetla się np.3.50 i jak naciskasz leci jak zwariowane 🙂 najbardziej patrzy się dół i felgi plus latem przód od much itd które ZOSTAJĄ nie zmywa wszystkiego i już sprawdzałem 3 myjnie .też na jakości pian oszczędzają , trzeba odczekać po nałożeniu piany i tak dół i zderzak przód niedomyty 🙂 spłukanie nieraz tej piany jest bardzo trudne i żeby spłukać dobrze trzeba wydać koło 7 zł albo i więcej , całe mycie aby dobrze w miarę umyć to koło 30 zł 🙂 raz na tydzień razy 4 wychodzi koło 120 zł . mycie na szybko i szybkie spłukanie daje efekt ale widać resztki brudu na dole auta i felgach .Ja przed pianą spłukuje auto więc szału nie ma z ceną i jakością PLUS ochlapiesz się jak wariat ;p a często mamy wiatr więc … efekt jest aby jakoś umyć auto ale idealnie nie umyjesz auta widzę jak ręcznie.

 13. @Miłośnicy detailingu ; podpowiedzcie co źle robię: 2 razy nakładałem na porządnie umyte auto, raz ze zwykłym spłukiwaniem, raz wodą demi i za każdym razem miałem smugi (zwlaszcza na masce a'la kropeczki) oraz na całym aucie bardzo szybko pojawiała się widoczna warstwa brudu, której na bezdotyku nie było żadnej szansy zmyć.

  Koch PW. Nakładane na mokre czarne auto, bez docierania, może za dużo, ale czemu? Padało w przeciągu kilkunastu godzin.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!