Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Czym testować komputer? | ABC testera i diagnostyki PC ⚙️😍 Bądź na bieżąco: http://xkom.me/Subskrybuj 😍

Testowanie komputera to dla jednych czarna magia, drudzy uważają, że nie ma nic prostszego. Jak jest naprawdę? Jakiego oprogramowania użyć? Czym mierzyć poziom hałasu czy temperatury? Opowiadamy o tym w powyższym materiale.

Jak sprawdzić FPS w grach?
Jak sprawdzić, jakie mam części w komputerze?
Jak przetestować stabilność i wydajność komputera?

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

MSI Afterburner, OCCT, AIDA64, CPU-Z, Cinebench, 3DMark – to tylko niektóre programy, które będą przydatne podczas testów procesora czy karty graficznej. Jedne wycisną z nich ostatnie soki, inne pomogą podczas procesu podkręcania, a jeszcze kolejne wskażą podstawowe parametry, takie jak temperatury, napięcia czy wykorzystanie mocy obliczeniowej.

Pomocne będą również fizyczne mierniki, na przykład sonometr czy multimetr. Jak inaczej sprawdzić poziom dźwięku emitowany przez desktopa czy pobór prądu? O tym opowiemy w kolejnych materiałach.

Ale czy tyle wystarczy? Co jeszcze może być potrzebne podczas testowania komputera? O tym opowiada Jarek ‘Black’ Arczyński.

#testkomputera #hwinfo #msiafterburner

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

20 thoughts on “Czym testować komputer? | ABC testera i diagnostyki PC ⚙️

 1. Bardzo piękny film zbiorczy o programach. Mnie jednak brakuje (nie możliwego do umieszczenia w takim filmie) sposobu znalezienia powodów obserwowanych problemów. Zakupiłem w x-kom zestaw części wraz z montażem. Komputer jest sprawny, ale raz dziennie robi "błękitny ekran" z błędem typu "CLOCK WACHDOG TIMEOUT". Czy da się znaleźć przyczynę tego błędu używając programów opisywanych w Twoim filmie? Z serwisem x-komp na razie nie chcę walczyć, bo zamilkli zaraz po dostawie sprzętu (chciałem spytać o coś innego, ale i tak niesmak pozostał)

 2. A coś bardziej do dysków? HD Tune?
  Poprzedni dysk SSD (w laptopie) mi padł po 3 czy 4 gry non-stop w demko Euro Truck Simulator 2. Nagle freeze, a po twardym resecie dysk null.
  Nie, że się usmażył, ale przy próbie naprawy systemu wyglądało to jakby sobie przywrócił ustawienia fabryczne – 237GB dostępn, brak partycji, systemu plików…
  Chciałbym wiedzieć czy da się go jeszcze wsadzić do nowego PC jako drugi czy trzeci backup, czy nie warto.
  Żeby było śmieszniej – na tym samym laptopie zrobiłem ze 170 godzin w Hearts Of Iron IV, 500 w FM2016, 200 we wszystkie Wiedźminy i nigdy nic nie było. Dlaczego się wyłożył akurat przy ETS2? Czy to nie wina gry, a wyłożył się ze starości? No tylko czy 2-2,5 letnia ADATA XPG SX6000 Lite może się wyłożyć ze starości?

 3. W tym msi afterburner bo chciałem sprawdzić swoje fps i temp. A nie wiem jak zainstalować rivaTuner statistic serve do wyświetlania tego bo nie ma pokazane jak to pobierać bym prosił o pomoc

 4. Jestem laikiem w technologii komputerowej, był u mnie informatyk, ponieważ laptop był głośny i zaobserwowałem mikrolagowanie tego laptopa np. w grach typu CS:GO, LOL czy Wiedźmin 3. W grach typu FPS widać to w sposób znaczący, gry mimo wysokich FPS powyżej 300 nadal się mikrolagują. Pozmieniał mi taśmy termoizolacyjne na procesorze i coś tam, twierdzi, że jest dobrze. Ja mam inne zdanie. Jak w najprostrzy sposób sprawdzić jakość podzespołów w komputerze? Czy wszystko działa tak jak należy?

 5. Mam pytanie, czy podgrzanie rdzenia karty graficznej poprzez wielokrotne włączanie komputera bez coolera oczywiście z przerwami (ok 5 min) może spowodować skrócenie żywotności karty polegającym na tym, że np. podziała nam rok i problem się powtórzy?

 6. Spóźniony jestem z komentarzem, ale z pewnością napiszę że zrobiłeś super filmik. W ogóle korzystam z Twoich filmów najczęściej, bo są przyjazne mało i średnio zaawansowanym komputerowo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!