Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Diagnostyka mechanika samochodowa Chróstnik Auto Moto-SkładNieautoryzowany serwis samochodowy Auto Moto-Skład znajduje się w Chróstniku koło Lubina, na Dolnym Śląsku. Zajmujemy się naprawą pojazdów głównie amerykańskich marek, takich jak Jeep, Dodge, Plymouth, Eagle czy Chrysler. Działamy na rynku od 1994 roku.
Do pracy używamy oryginalnych części zamiennych i podzespołów o najwyższej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych mechaników, którzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Wykonujemy przeglądy bieżące i pogwarancyjne oraz testy komputerowe. Prowadzimy sprzedaż części nowych i używanych, szyb oraz akcesoriów do samochodów. Wymieniamy oleje, filtry oraz świece zapłonowe, klocki i szczęki hamulcowe, a także paski rozrządu. Trudnimy się w naprawach zarówno drobnych usterek, jak i poważnych awarii. Podejmujemy się również napraw elektryki pojazdowej.
Zapraszamy do przejrzenia naszej aktualnej oferty, znajdującej się na stronie internetowej http://www.amsjeep.pl/.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!