Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Diagnoza naprawa klimatyzacji samochodowej – kolejny nieuczciwy warsztatDiagnoza usterki klimatyzacji samochodowej.
Przestroga przed nieuczciwymi serwisami klimatyzacji.
Naciągają na nabijanie klimatyzacji, płacimy kase za gaz (czynnik chłodzący) na koniec okazuje się ze nas po prostu oszukują.

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

23 thoughts on “Diagnoza naprawa klimatyzacji samochodowej – kolejny nieuczciwy warsztat

 1. Mogłeś powiedzieć co to za warsztat. Takich frajerów należy piętnować. Niestety pełno takich naciągaczy. Człowiek chętnie zapłaci ile trzeba ale nie za taką usługę.To często niestety się zdarza i rzadko kto ma wiedzę ,lub możliwość sprawdzenia czy naprawa była rzetelną. Sam kilkukrotnie byłem w sytuacji kiedy warsztat chciał mnie naciągnąć.

 2. A ile zapłaciłeś za nabicie 🙂 klimy i po ile u ciebie czynnik bo kazdy u mnie mowi inne stawki i czy warto osuszacz wymieniać ale chyba bo spusczeniu czynnika prawda? BO ja kupiłem scenika 2001 rok lift taki jak twój tylko ze 1.9 Dci I kupiłem go ok 3 lat temu i wtedy niby była odgrzybiana i nabijana i ładnie chłodziło a teraz juz tak nie bardzo chłodne powietrze a nie zimne 🙂
  I włąsnie chciałem nabić ale nie chce własnie sie dawać w chuja robić bo kazdy widze ze inne ma ceny klimy .Ja wymieniajac klime wymienił bym osusszacz filtr kabinowy no i odgrzybił tam ten układ po swojemu a bo puszka odgrzybiacza kosztuje ok 50 zł a kazdy z tych mechaników pewnie powie ze 100 lub 150 zł

 3. Ja nabiłem za 250zł ani paragonu ani żadnej naklejki,sprężonym powietrzem to mogłem sobie sam nabić w domu klimy jak nie było tak nie ma w Bolesławcu Dolnośląskie ,w Jeleniej Górze znalazłem 100zł nabićie 30zł sprawdzenie koniec tematu,,,

 4. Może trafiłeś na partacza bo w sprawie klimy mało jest profesjonalistów ale też profesjonalistą nie jesteś widać to na nagraniu. Zastanawiam się dlaczego nie naprawiłeś tego wcześniej sam skoro jajko wie więcej od kury. Następny zrobi ci wydruk z maszyny że dobijał gazu i nic mu nie zrobisz nawet jak bedziesz skakał do nieba.

 5. Jeszcze jedno. Jak poczytasz fachową literaturę to się dowiesz że w ciągu roku może przez przewody gumowe klimy przenikać do 40 gram czynnika. A dlaczego przenika to sobie doczytaj. Dlatego co jakiś czas trzeba dobić klimę.

 6. Ale Bolek jak nagrywasz publicznie to miej trochę kultury i nie przeklinaj tak. Chyba że masz słaby zasobów słów. Ale filmik fajny ,tylko te wstawki wulgarne niepotrzebne

 7. nie rozumiem jednej rzeczy – przed wymianą osuszacza temperatura była około 10 C , a po wymianie około 6 C ale na minusie . coś mi się zdaje że to jakiś chiński termometr, a skoro nie chińszczyzna to z nawiewów powinien lecieć śnieg !!!

 8. Fajne wskazówki podajesz. Dzięki. No rzekomo tanie w zakupie auta francuskie już takie tanie nie są jeśli chodzi o serwis. Tutaj ewidentnie drobnostka mogła nabić ładne koszta, bez komputera taka usterka będzie trudna do wykrycia.

  Przede wszystkim wystarczy mieć ogólnie pojęcie co kiedy zrobić przy klimie i będzie śmigać cała instalacja.

 9. Franciszek ty chyba przy cycku mamusi jeszcze. Jak tu nie kląć jak platfusy mechanicy tylko kasę chcą wyciągnąć. Brawo że odzyskałeś pieniądze.

 10. U mnie po nabiciu klimy i wymianie osuszacza na starcie było -9.1 C (mierzone pirometrem Bosha) jednak po jakimś czasie klima słabnie, rurki robią się ciepłe i z kratek leci ciepłe powietrze. Obstawiam zasyfiony, zawilgocony układ lub zawór rozprężny może..? Temat rzeka

 11. U mnie problem jest taki ze sprężarką że tylko chłodzi na 1 biegu i 4 gdy wcisnę AC zapala się ale na biegu 2-3 rozłancza się dziwny problem a normalnie nawiew chodzi od 1-4 klima manualna auto megan scenic 1 bezpieczniki niby ok czy ktoś może miał podobny problem i jakieś wskazówki? Film bardzo przydatny

Dodaj komentarz

Zadzwoń!