Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

dobijanie klimy propan r134aw tym filmie pokażę jak poradzić sobie gdy do układu nie da rady już wcisnąć wymaganej ilości gazu. często się tak dzieje gdy w butli mamy już mało gazu lub ciśnienie w układzie i butli się wyrówna. Sposób jest stosowany w stacjach obsługi. Ta metoda przydaje się również w niektórych markach gdzie do nabicia mamy tylko złącze na niskim ciśnieniu np RENAULT, lub też stosowałem je w FORD Mondeo mk4 gdzie do złącza wysokiego potrzebujemy przedłużone złącze ze względu na lokalizację, a ja sobie poradziłem w ten sposób. miłej zabawy

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

34 thoughts on “dobijanie klimy propan r134a

 1. Ja już do LP dolewasz to odwróć butlę żeby szło gazowo. ) Nie wiadomo też ile uciekło i mozna przepełnić. Radzę sprwdzić też na dobrze rozgrzanym aucie i w upale bo ciśnienia mogą gwałtownie wzrosnąć i cos trzaśnie 😉

 2. Hmm a co w przypadku niektórych renówek jak jest tylko złącze LP? Jak nabijac? Gazem czy cieczą
  ? Dodam że jest tam LP ale złącze (końcowka) jest HP. NP MEGANE II SCENIC II?

 3. takie nabijanie o kant dupy . Fachowo to wysać nabić azot znaleść dziurę naprawic i nabić ile z tabliczki i tyle w temacie o bedzie według producenta nic się nie rozjebie

 4. Świetny film. 👍 Mógłbyś mi podpowiedzieć, w skrócie, klima nie chłodzi, kupiłem taki zestaw do samego uzupełniania gazu ale podpiąłem wąż iii.. zegar pokazuje 10 barów .. dlaczego tak ? Coś nie tak ?..

 5. Witam. Mam pytanie , w Mercedesie A – klasa mam aktualnie czynnik R134a , po roku użytkowania , klima słabiej chodzi i wiem ze napewno trochę czynnik ubyło … chciałbym „ dolać „ trochę czynnika i teraz do setna … czy czynniki można mieszać ? Np. dolać izobutanu lub propanu ? Z góry dziękuje za odpowiedz 🙂

 6. jaki jest przelicznik z czynnika 134a na propan ? do mojego grande punto wchodzi 500 gram i po ostatnim serwisie skasowali mnie złodzieje 370 zł klimę nabili ale nieszczelności nie znaleźli 150 kosztował sam czynnik a wchodzi go równo pół kilo to na propanie na jednej butli mogę jeździć 10 lat

 7. Można obyć się bez tych zaworów, wystarczy kupić izobutan do zapalniczek 300ml z plastikową czerwoną końcówka za 8zł do tego zapach z K2 z drewnianą nakrętką, w środku jest gumowa uszczelka w której robimy otworek wiertłem fi 3mm, potem zakładamy uszczelkę na czerwony króciec z puszki i włączamy silnik i klimatyzację, dociskamy do oporu puszkę z gumowym korkiem do zaworu niskiego ciśnienie, 10s to ok. 50g gazu. Sprawdzamy temp. na wylocie kratek nawiewu, jak jest 4*C to wystarczy, więcej nie trzeba.
  Eksperyment można znaleźć na YT, ale nie róbcie tego sami, lepiej jedźcie do wyspecjalizowanego zakładu gdzie profesjonaliści napełnią Wam klimatyzację gazem dedykowanym R134a lub r1234yf…

 8. Witam mam pytanie czy nie podpinając butli z czynnikiem mogę na takim przyrządzie jak masz kolego zainstalowany odczytać ciśnienia spoczynkowe i robocze w klimatyzacji samochodowej i jeszcze jedno pytanie Jakie powinno być niskie ciśnienie podczas pracy sprężarki. Jeżeli mam za mało czynnika w klimatyzacji czy sugerując się tylko niskim ciśnieniem mogę doładować czynnika

 9. Witam
  Mam taki zestaw mam też R290 i R610 obejrzałem sporo filmów i mam mętlik w głowie, po zrobieniu próżni wpuszczam gaz w fazie ciekłej na wagę wysokim ciśnieniem (zawór po stronie niskiej zamknięty?) , później ewentualnie można dobić braki wpuszczając gaz po stronie niskiego ciśnienia jak na filmiku. Dobrze rozumuje?

 10. Jak nabijam gazem na wysokim do oporu i mam tak że klima się włącza wentylatory chodzą… Sprężarka też ale wieje maks 17 stopni. Skraplacz jest tylko ciepły to za mało gazu jest czy za dużo? Nie wiem czy nie załatwiłem sprężarki podając zbyt szybko gaz na stronę niskiego ciśnienia….Co się może stać jak zbyt szybko podaje się gaz że strony niskiego ciśnienia

 11. Czemu jak klie już nabiłem to jak dodam gazu to na LP spada i wyłącza kompresor. Jak wszystko chodzi to ciśnienia mam HP 150 psi LP około 40-50 psi. Klima chłodzi z kratek wieje około 5 stopni.

 12. Dzięki za informacje. Już 3 autko śmiga z propanem w układzie i jest git. W focusa władowałem 500zl w serwis i mówili mi że gdzie jest nieszczelność to kij załadowałem propanem. Przez rok trochę uciekło ale jeszcze się uruchamiał więc dobiłem trochę i jest super. Pozdrawiam

 13. Dlaczego może być tak że lpg wejdzie np 200g i działa i jest okej a czystego propanu gdy tyle dam to jest dużo za dużo z ciśnieniem i rozłącza sprężarkę? Gdy dam np 130g propanu to ładnie chłodzi ale jest go za mało i słychać dźwięki z zaworu rozpreznego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!