Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Dwa lata z Nissan Leaf. Czy kupiłbym go ponownie?Nissan Leaf 2 opinia po dwóch latach użytkowania.

Sprawdź mój EKWIPUNEK: https://testhub.pl/ekwipunek/
Moje REKOMENDACJE ZAKUPOWE: https://testhub.pl/rekomendacje

Strona: http://testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

22 thoughts on “Dwa lata z Nissan Leaf. Czy kupiłbym go ponownie?

 1. Kupiłbym, a nie "kupił bym" Ludzie, na litość boską, nauczcie się własnego języka, którego używacie na co dzień, a nawet nie wiecie jak to się poprawnie pisze.

 2. przy 20tys km przez 2 lata to odpuść sobie Pan tą ekologię… bo ani tu ekologii ani ekonomii. Elektrykami jak najwięcej trzeba jeździć w pierwszych kilku latach od zakupu… Czas mocno wpływa na degradację akumulatorów. Przy 100k w 2 lata i solarach na dachu to taki leaf ma jeszcze jakiś sens, przy 20k.. to szkoda środowiska – Li-Ion.

 3. Swojego Tekna 40 z 2018 r oddałem synowej, właśnie do miasta. Sam mam Tm3 LR i czekam na możliwość (bo wstrzymana u nas) kupna T model S.
  Bezawaryjny. Interfejs ratuje Android Auto. Mały ekran ale pakowny i szkoda że nie rozwijali go, choć się dobrze sprzedaje. Epedal to cudo 100% używam. W Tesli go nie było ale jak to w Tesli dodano. Bez tego bym auta żadnego nie kupił. Czyli każdy ma swoje… A i po Tesli już nic póki co nie ma. Może lekko Tycan? Ale trzeba lubić Prosiaki.
  Też uważam że od 2018 r kiedy kupiłem wiele się zmieniło.

 4. Jeżdzę rok Leaf 2 i E-pedal jest super. Nie do końca się zgodzę, że jest mało ładowarek. Odkąd kupiłem Leafa jeżdżę za darmo. W moim mieście jest sporo ładowarek, niektóre są darmowe i cisną ponad 40kW. A w niedzielę jeżdżę na zakupy do Ostrawy a tam to pod każdym Lidlem jest darmowa szybka ładowarka 🙂 Poruszając się po aglomeracji śląskiej nie potrzebuje w ogóle ładować auta w domu.

 5. Cały urok elektryków – kiepsko go naładować, złacze do ładowania nie jest juz wspierane przez producenta i trzeba się zastanowić nad kupnem czy w ogóle będzie się mogło go ogarniać.
  Auta benzynowe/diesla sprzed 70 lat zatankujesz na każdej stacji bo nie ma potrzeby "usprawniania gniazda ładowania".

Dodaj komentarz

Zadzwoń!