Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Elektromechanika samochodowa diagnostyka komputerowa Mikołów Elektromechanika SamochodowaWarsztat samochodowy w Mikołowie oferuje swoim Klientom naprawy bieżące samochodu, a także diagnostykę komputerową.

W warsztacie posługujemy się nowoczesnymi metodami, które pozwalają nam szybko wykryć usterki. Naszą specjalizacją jest elektryka i elektromechanika samochodowa.

Nasze usługi dotyczą naprawy i serwisu klimatyzacji, a także jej napełniania. Naprawiamy pompy wtryskowe, silniki, rozrządy, alternatory, tłumiki i skrzynie biegów. Wymieniamy olej oraz filtry.

Wykonujemy też chiptuning, który pozwala na wykorzystanie całkowitej mocy samochodu i silnika. Gwarantujemy, że ta usługa jest w pełni bezpieczna, ponieważ czuwa nad nią doświadczony mechanik.

Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Mikołowie.

Więcej informacji na stronie internetowej:
http://mechanikmikolow.pl/

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!