Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Elektronika samochodowa, Chiptunning, usuwanie cząsteczek, Górno, EGT PerformanceFirma EGT Performance na co dzień świadczy profesjonalne usługi z zakresu elektromechaniki. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Górno, na terenie województwa świętokrzyskiego. Właścicielem natomiast jest Erwin Grzesik.

Nasza firma współpracuje tylko z prawdziwymi fachowcami. Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie, jakość jest dla nas wartością bezkompromisową.

Pragniemy zaproponować Państwu naprawy elektromechaniczne, w skład których wchodzą układy wtryskowe, silniki diesla i benzynowe, sterowniki silnika, magistrale CAN, immobilisery, alarmy samochodowe, układy bezpieczeństwa i inne.

Ponadto proponujemy Chiptunnung, który znacząco może usprawnić osiągi Państwa samochodów.

Na sam koniec oferujemy diagnostykę, usługi z zakresu filtrów FAP i DPF oraz hamownię.

Serdecznie zapraszamy do nas na:
http://www.egtperformance.pl

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!