Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

house of cards mechanik samochodowy Szczecin House Of Cards Poland Kamil DawidowiczPrzedsiębiorstwo House Of Cards znajduje się w Szczecinie. Właścicielem jest Kamil Dawidowicz. Działamy jako warsztat samochodowy.

Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej. Wykonujemy naprawy i regeneracje silników. Zajmujemy się również budową i sprzedażą układów wydechowych. Poza tym, regenerujemy, wymieniamy i sprzedajemy filtry DPF. Nasza oferta zawiera również zawieszenia, hamulce, a także układy odlotowe i intercoolery. Oprócz tego, naprawiamy skrzynie biegów i turbosprężarki. Wymieniamy olej i rozrząd. Świadczymy usługi z zakresu tuningu mechanicznego. Zajmujemy się serwisem takich marek jak Subaru czy Lexus.

Po więcej informacji zapraszamy na: https://www.pkt.pl/firma/house-of-cards-poland-kamil-dawidowicz-7336716

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!