Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Jak napełnić klimatyzację w samochodzie? Zestaw do samodzielnego nabijania klimatyzacji AcToGo R134aAcToGo to opracowany przez amerykańskich naukowców czynnik chłodniczy który jest bezpośrednim zamiennikiem freonu R-134a stosowanego w układach klimatyzacji samochodowej w latach od 1993 do 2016 roku.

AcToGo jest produktem najwyższej jakości co gwarantuję iż nie uszkodzi żadnej części układu klimatyzacji.

Jest 35% bardziej wydajny od czynnika R-134a dodatkowo nie niszczy warstwy ozonowej ani nie przyczynia się do globalnego ocieplenia.

AcToGo zawiera AcToGo Oil Top, który jest syntetycznym smarem, który wzmacnia wydajność i bezpieczeństwo sprężarki. Poprawia jej smarowność przez co lepiej odprowadza ciepło powstałe podczas pracy sprężarki co zmniejsza ryzyko awarii kompresora.

UWAGA
Zastosowanie uszczelniacza ma sens tylko w przypadku, gdy układ trzyma gaz co najmniej 1 miesiąc. Jeśli okres ten jest krótszy, należy udać się do serwisu klimatyzacji celem usunięcia nieszczelności

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!