Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

jak podłączyć kamere do radia w samochodzierękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

13 thoughts on “jak podłączyć kamere do radia w samochodzie

  1. Super matetiał łapka i przy okazji takie pytanie jak by wyglądało podłączenie tej kamerki aby przy wrzucaniu wstecznego biegu automatycznie się uruchamiała ? . Pozdrawiam i powodzenia w zmaganiach warsztatowych .

  2. Witam, mam pytanie .Kupiłem radio samochodowe Vordon AC 5201G BOSTON nigdzie nie mogę znaleźć dokładnej instrukcji jakich (przejściówek) użyć i jak prawidłowo podłączyć radio w senicu2 2008r. Z tond pytanie czy napisał Byś lub wysłał na mojego maila jakąś poradę lub pomoc? Dodam ,że jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy.

  3. Cześć Danielu, dajesz jasne i konkretne instrukcje w przyjemnej formie. Poza tym znasz się na elektronice. Potrzebuje Twojej pomocy przy podłączeniu kamery do takiego radia. Pomoglbys mi?

  4. Witam Daniel ! Pomogłeś mi w naprawie mojej Polówki a oglądałem twoje filmy po niemiecku:)
    Mam pytanie czy mogł byś zerknąć na moj kanał jest krótki film.Był bym bardzo wdzięczny Pozdrawiam tak 3-maj 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!