Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

jakość części ,co się dzieje?Edytowane przez YouCut:https://youcutapp.page.link/BestEditor

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

34 thoughts on “jakość części ,co się dzieje?

 1. Akumulator z Varty, 3 seozn wytrzymał i śmietnik. Kupiłem jakiś najtańszy, ukraiński i leci 5 sezon w tym samym aucie. Auto ma 22 lata – Punto 2. Prócz problemu z korozją jest wszystko ok. Za to w kilkuletniej Astrze same problemy.

 2. Masz dużego lajka za ten odcinek.
  Nasze państwo powinno chronić przed takim dziadostwem, wspierać strategiczne gałęzie gospodarki ale jest z dykty, żądzą służby i pieron wie kto jeszcze

 3. Kupiłem nowy samochód marki H. w przeciągu 200km byłem 5 razy na gwarancji i obecnie stoi u nich i czeka na naprawę. Problem z drzwiami od kierowcy (nie otwierały się za każdym razem z pilota), problem z tylną klapą (komputer zgłaszał że klapa jest otwarta). Problem z tylnym siedzeniem (komputer zgłaszał, że nie są zapięte pasy a nikt tam nie siedzi). Problem z radiem (gubi ustawienia czasu). Problem ze skrzynia biegów stukała i wyła, przy 100km wymienili całe sprzęgło. Przy 200km rozleciała się (dziura w obudowie). Przebieg samochodu 211km. Mam punto z 1997 roku zawoskowane z salonu. Zachciało mi się nowego samochodu. Po naprawie sprzedaje ten syf. Większość dolegliwości jak zgłosicie na serwis usłyszycie "ten typ tak ma", to cecha tego modalu nie wada (np. wyjąca skrzynia), tak sobie producenci wymyślili, masowa byle jakość nie jest wada a cechą. To co teraz sprzedają w salonach to są szroty. Sam byłem świadkiem jak 2 sztuki przyjechały na lawetach z zatartymi silnikami, żaden z nich nie miał nawet 10 tyś przebiegu. I najlepsze jest czekanie na części (kilka tygodni). Producent woli włożyć do nowego a nie już sprzedanego na reklamacji.

 4. Mój mechanik od lat stosował łozyska przeguby SKF jako dobre.założylem rok temu przeguby za 700 km jazdy drgania w skrzyni drgania kierownicy nikt nie brał pod uwagę że nowe przeguby padły wymienilismy skrzynie biegow i sprzęgło drgania nie minely okazalo się że nowy przegub wewnętrzny padł po 700km jazdy niecaly 1tys km skf uznal gwarancje ale pozostale koszty skrzynia sprzegło montaż nawet nie prubowalem odzyskać od nich i SKF już nie chcę.załozylem kamoki już ze 2 razy dobre były.Ostatnio zalożylem kamoki i gumy tak cienkie zrobili że po miesiacu jazdy z 1 tys km pękly na 2 przegubach.Jakie polecacie do sharana przeguby półosi bo naprawde już nie wiem.oryginał strasznie drogi w VW.DODAM ŻE MUSZĄ BYĆ MOCNE BO LAWETE TARGAM ze 2 razy w roku ze 2 tys km CZASEM PO 2-2.5 tony i slabych nie chcę.raz dorabialem w motomax oni do sportowych aut robia to wytrzymały ponad 200 tyś km.auto ma już 570 tys km.ALE NA TYCH Z SKF na pusto jechalem te 700 km jedna osoba puste auto delikatna jazda.

 5. Troche z nieba wzięte te 3 koła, mam prawie kilka K po 30 latach pracy syn po szkołach ma 1,5 razy więcej, żona też , mi sie nie chciało uczyć więc pretensje mam do siebie. Po drugie tanie zamienniki jak wiadomo kto kupuje , na tym sie nie oszczędza chyba że ktoś chce , Ja sie wyleczyłem naście lat temu

 6. "Klient nasz pan" Cena czyni cuda.A ludzie lubią cuda. Dobre i drogie części się nie sprzedają. Nikt tego nie dopuszcza. Takie komisje kosztują duże pieniądze. Godzina inżyniera to min 50pln. Kto ma za to zapłacić?

 7. Oryginalny termostat mahle wytrzymał 5lat od mojej wymiany. Kupiony oryginał tej samej firmy otwierał się za szybko,reklamacja nie uwzględniona… Kupiony na szybko vernet wytrzymał rok…

 8. Stoję przed wymianą zbiorniczka wyrównawczego w oplu combo. I szczerze nie wiem co robić z nowym tarpan lub termotek czyli słabo nic lepszego nie ma. Czy szukać używki na szrocie. Pytanie co dłużej wytrzyma

 9. Już myślałem że nie dowiemy się, co to za roboty saperskie na planie. Jakość części taka, że u mnie koło pasowe wału Dajko wytrzymało pół roku…a mogłem stare zostawić (też dajko), przecież było tylko popękane

 10. Zamienniki są lepsze i gorsze, jak jakaś marka psuje jakość to omijać. Kiedyś akumulator Varta jeździł u mnie w aucie 6 lat. Teraz kupiłem nowy – w tym roku (2022) i od nowości był niedoładowany. Jak przyszedł mróz to już korzystam z boostera. Jednak sprawdza się powiedzenie Varta G0wno warta. Kiedyś tak się nie mówiło, bo z jakością tej marki było OK.

 11. Panowie bez przesady 🤔, w dzisiejszych czasach, taniej jest utrzymać samochód w dobrym stanie, który zawsze będzie piękny, jak kobitę, która drogo kosztuje i z roku na rok rdzewieje 😀👍.

 12. 7 minut narzekania, płakania i nawet nie podał jakiej firmy ta poduszka jest i wielki lament że buble robią 😂
  Dalej będą robić tak bo niektórzy nie mają jaj przedstawić kto to robi 😎
  Sam pracuje jeszcze w dużym koncernie produkującym części motoryzacyjne i niestety czasami jakość materiału jest kiepska ale kontrola jakości pozwala na używanie do produkcji co skutkuje że nowe części w fabryce są naprawiane i sprzedawane wysyłane do finalnych odbiorców jako nowe.
  I nie mówię o zamiennikach, części na koniec otrzymują oryginalne naklejki różnych producentów i z nich montują nowe pojazdy lub w serwisie do wymiany jako część oryginalna, OEM 😁

 13. Zdecydowanie zamiennik nie będzie jakości oryginału choć może być, natomiast nie będzie identyczny jak oryginał, bo wtedy będzie elementem podrobionym za który są sankcje. Dlatego producent musi coś w tym elemencie zmienić – oczywiście, nie są to zmiany jakie ogromne, bardziej kosmetyka.

 14. A propos scenica, kiedyś kupiłem tuleje stabilizatora szajsica, czy jakoś tak bo niby robią na pierwszy montaż, chyba 3 razy droższe niż najtańsze 🤣, po 3 miesiącach wyglądały jakby miały milion nalotu. Rok temu kupowałem kompletne wahacze do mondeo MK4, kupiłem niby lepsze lemfjutera, jeden nawet nie wyszedł z wora a już smar wywalało ze sworznia i nie spod gumy a spod kapsla który jest zaprasowane, do tego w obu sworznie chodziły bardzo lekko. Rekord pobił kiedyś przewód hamulcowy elastyczny do Octavii, chińczyk noname, nacisnąłem kilka razy na postoju pedzia a na przewodzie pęczniała grucha, nawet nie zdążyłem dobrze odpowietrzyć zacisku.

 15. Bradzo ważne, że Pan powiedział o winie w samych nas. Niestety jak mi pokazali w karcie gwarancyjnej (tutaj żółte pola również puste 😉 ), że mam podjechać co pół roku chociaż ładowanie sprawdzić za 10zl z pieczątką to gościa wyśmiałem,jak padł alternator(regulator i wirnik zużyty) nawet nie wiedziałem kiedy, wszystko było normalnie. Po jakimś czasie akum. już nie "wytrzymał"-dobre slowo-i wydałem znowu prawie 500zl. Moja wina Panowie, nie producenta akumulatora. Po męsku na klate, nie jak pipa jęczeć. WESOŁYCH ŚWIĄT 😁

 16. Tanie części ok da radę zrozumieć. Tanie można uznać iż kupuję tańsze może być gorsze. Kupuję i ryzykuję może będzie część ok może nie . Ale czemu jak kupuję część droższą niby lepszego producenta dostaję to samo… Podobny przypadek miał inny mechanik z yt. Sprzęgło firmy x nie dało rady po chip a firmy y już dało… Co do wiertarki to jeszcze bardziej trafionym porównaniem są samochody. Niby mamy postęp ale pod względem jakości wykonania i przemyślania samochodu(ergonomii i widoczności oraz przestronności) jest wg mnie gorzej… Plastiki skrzypią nowoczesne "tablety"(infotainment) mają popsute oprogramowanie a samochody niby większe ale miejsca w środku jak i na bagaże nie jest więcej… Tak zdaję sobie sprawę z wymogów bezpieczeństwa ale to my pozwalamy (jak słusznie zostało to zauważone) na taką byle jakość !! Ps co do znawców akumulatorów to dostałem auto z najtańszym akumulator (wstawionym do sprzedaży) i padł mi po 18 miesiącach oddałem na gwarancję i 0 problemów niestety z "wiodącymi markami" nie jest tak pięknie. Nawet znajomy Elektryk zdziwił się iż uznali mi reklamację na akumulator (to 1 przypadek w jego karierze )

 17. Kupiłem wahacz firmy na d. W domu rozpakowałem z worka foliowego. Wszystkie gumy na sworzniach poprzecinane od plastikowych osłonek. Reklamacja nieuznana, bo nie jestem mechanikiem samochodowym. Co ma piernik do wiatraka?

 18. Akumulator byl najtańszy wytrzymal tyle co mial , ale z drugiej strony czy jest sens płacić dwa razy więcej za akumulator jeśli taka jedna wspaniala firma daje 3 lata gwarancji za najlepszy swój produkt a zapewnienia sprzedwacy ze on 4 5 lat podziała można między książki włożyć gwarancja się skończyła do widzenia , tak że akumulatorem zeby każdy przechodził gwarnacje bez problemu będzie dobrze

 19. Z innej beczki. Filtr skrzyni cat d6n lgp z ładnym napisem cat kupiony gdzieś na Śląsku w sklepie z częściami do maszyn.
  Kilka zł taniej niż u producenta. Zakładasz pykkk wybuchł więc reklamacja od ręki dali drugi puuuuu wybuchł. Kupiony niby taki sam drożej o kilka zł w serwisie wytrzymała do kolejnej wymiany oleju czyli 2000mth

Dodaj komentarz

Zadzwoń!