Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

KENWOOD KDC-W7041U Opel Vectra BDziałający oryginalny wyświetlacz z radiem Kenwood .
Opis podłączenia ;
U mnie jak i u kolegi z forum fabrycznie była uszkodzona wtyczka wychodząca z radia tak zwana mini din 4 (svhs) i każda próba dorobienia kostki łączącej się z tą z radia kończyła się fiaskiem
Po jej odcięciu ukazują nam się 4 kable kolorowe i jeden gruby który idzie na masę (okrągłą tulejkę w wtyczce).
Do podłączenia wyświetlacza będą nam potrzebne tylko 3 kolorowe kable (Biały Czerwony i Żółty, zaś masę i kabel niebieski pozostawiamy niepodłączone.
Po wyjęciu oryginalnego radia z vectry widać 3 wtyczki iso , interesuje nas wtyczka tak zwana ISO10 ta najszersza . W tej wtyczce interesuje nas tylko 3 kable (licząc od cypelka kostki) to będzie 1 , 2 i 4 , czyli 3 kable o kolorze brązowo białym .
Łączymy na wsuwki tak aby nie ciąć oryginalnej kostki , w pozycję 4 wpinamy kabel biały z kostki mini din radia , w pozycję 1 Wpinamy kabel Czerwony , a w pozycję drugą wpinamy kabel żółty .
Na radiu nie trzeba nic ustawiać , na wyświetlaczu opla powinien pokazać się obraz np czas lecącego utworu lub rds .
Za pomoc dziękuję kolegom z forum Vectra Unlimited (Przem@s oraz Kris)

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

3 thoughts on “KENWOOD KDC-W7041U Opel Vectra B

Dodaj komentarz

Zadzwoń!