Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

KROWN zabezpieczenie antykorozyjne Toyota Avensis t25 2.0 D4D 23.10.2020 Radom / PrzysuchaKolejne moje auto trafiło do KROWN Radom na zabezpieczenie antykorozyjne. Toyota, jak wiadomo, nie słynie z trwałych blach, więc takie zabezpieczenie będzie dla niej zbawienne. Okazało się, że jest w zadziwiająco dobrym stanie, więc tym bardziej cieszę się, że zdążyłem w dobrym momencie.

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

32 thoughts on “KROWN zabezpieczenie antykorozyjne Toyota Avensis t25 2.0 D4D 23.10.2020 Radom / Przysucha

 1. Raz na rok to chyba przesada, ale raz na 10 lat można by zrobić.
  Mój Renault Fluence po 10 latach od nowości (bez konserwacji) wygląda całkiem dobrze. Nie wiem, może to zaleta Renault.

 2. Niepotrzebne wiercenie. Każde auto ma tyle otworów technicznych i odpływowych, że wystarczy do odpowiedniego zabezpieczenia. 29:44 a wystarczyło wyciągnąć te plastikowe zagłębia na chwyt do zamykania i można włożyć nawet wąż ogrodowy. 30:32 obok gumowy odbojnik, który można wykręcić palcami.

 3. Zabezpieczenie KROWN jest słabe, ludzie poczytajcie prawdziwe opinie. Jest to smarowidło, upierdolą wam podwozie czyms co kapie tygodniami po aplikacji. Efekt antykorozyjny mizerny, nie jest skutecznym inhibitorem korozji.

 4. Jak oceniasz ten typ konserwacji po czasie i w wielu Twoich samochodach. Sam się biję z myślami co zastosować do swojego amcara, jest zakoserwowany ale gdzie niegodziwe po czasie wychodzą naloty i warto odświeżyć konserwację. Opcji jest wiele a koszt od 10 tys do 1 tys. Co poradzisz?

 5. To jest zabezpieczone antykorozyjnie auto ? Na zimę w ciepłych krajach ? Przecież to absurd, takie coś zmyje sie po pierwszym kontakcie z solą drogową…no ale jak zabezpieczenie kombi kosztowało 770zł,to nie wiem czy jakikolwiek serwis podejmie się takiego zlecenia nawet z zabezpieczeniem najtańszą masą bitumiczna, ściąganie układu wydechowego ,nadkoli, osłon termicznych, osłon silnika swoje kosztuje, a natryskowe nałożenie "olejku" i w ramach mycia opłukanie wodą z pewnością jest tańsze i mieści się w cenie z odpowiednim zarobkiem.

 6. Dzisiaj zabezpieczyłem w Krow (w Poznaniu) nieco już nadgryzionego od spodu Saaba 9-3. Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście obsługi, a co do skuteczności zabezpieczenia to się okaże. Auto jeździ na co dzień po Skandynawii, blacha w tamtym warunkach nie ma lekko. Fakt że metoda pochodzi z Kanady przekonał mnie aby ją wybrać, bo warunki pogodowe w Kanadzie i północy Europy są porównywalne. Nie rozumiem natomiast dlaczego już po roku powinienem powtórzyć proces.

 7. Czy elementów typu drzwi, klapa itp nie można rozbierać zamiast robić dziury? To raz, dwa toyota w tych elementach które zabezpieczaliście nie rdzewieje. Wiem bo mam którąś z kolei i rozbierał je prawie do zera.

 8. Witam. Też mam Toyotę Avensis dwójkę i myślę nad zabezpieczeniem. Z tym że chciałem zrobić ustawienie zbieżności. Jednak mechanicy polecili mi najpierw wymianę elementów żeby móc ustawić zbieżność a dopiero później robić anty korozję. Co w przypadku zabezpieczenia środkiem krown? Ma to znaczenie?

 9. Witam. Mój tata przez 27 lat był kierowcą sanitarki do roku 1976. Opowiadał mi ,że jak ,,dostawali,, nowe samochody ( Śkody,Warszawy,Nysy) ,to smarowali podwozie podgrzanym towotem i jechali tam ,gdzie jest najwięcej błota z gliny. Taki zabieg tworzył skuteczną warstwę ochronną na wiele lat. Pozdrawiam.🙂

 10. Ja zabezpieczam mazde 6 w krown warszawa. Mazda z 2005 roku po lift i nie uwierzycie w jak dobrym stanie blacha. Mam już ją 3 lata i jeszcze przed zakupem zacząłem się zastanawiać co zrobić z tymi drobnymi ogniskami korozji. Progi nie miały żadnych śladów korozji i od razu wiedziałem że trafiła mi się perełka o którą muszę zadbać. Na szczęście o rzut beretem ode mnie był krown, nawet nie musiałem szukać bo często przejeżdzałem obok nich gdy wracałem z pracy. Nie wiem jakby wyglądała, gdyby nie krown ale wiem że od 3 lat nie widzę żadnych zmian a auto działa niezawodnie dlatego tak bardzo zależy mi na konserwacji. Pozdrawiam

 11. Miałem robiony tym preparatem auto nie polecam po 2 latach rdza wyszła na całym aucie może jak by robił co roku to by było ok szkoda kasy po 900zl na rok przez 10 lat 9 tyś zł mniej więcej nie opłacalne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!