Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

KUPIŁEM REGENEROWANY SILNIK Z INTERNETU, ROZBIERAM I WERYFIKUJĘ STAN.Siemanko
Postanowiłem sprawdzić jak jest z jakością bardzo tanich silników sprzedawanych w internecie. Jestem zszokowany tym że w dobie internetu i przekazu informacji nadal funkcjonuje robienie w ch… ludzi na taką skalę.
Pozdro!
P.S.
NAEBAŁEM REKLAM ALE MUSI MI SIE ZWRÓCIĆ TE 4k WYWALONE NA TE KUPE ZŁOMU
POZDRO!!!

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Regeneracja #silnik #internet

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

39 thoughts on “KUPIŁEM REGENEROWANY SILNIK Z INTERNETU, ROZBIERAM I WERYFIKUJĘ STAN.

 1. Na allegro jest masa nieuczciwych sprzedawcow. Najlepsze jest to ze ci nieuczciwi dorabiaja sie najwiekszych pieniedzy. Kasa za prowizje ma sie zgadzac i tyle. Co zrobisz taki kraj tacy ludzie tacy sprzedawcy.

 2. Elegancko, opublikuj dane tej firmy ,zrobimy im koło dupy,niech ludzie omijają takich oszustów, co za sku…. y, jechać z nimi bez skrupułów ,trzeba tam wjechać do nich na firmę

 3. Kolega Mechanik zawsze powtarzał że do samego końca ratujemy i remontujemy nasz silnik. Jak słyszał że klient przywiezie ,,nowy,, używany silnik to go krew zalewała. Oczywiście ,,nowy ,,używany silnik z przebiegiem tylko zawsze od 120-147 tys 🙄 km. W rzeczywistości trupy wyjęte bo zdechły w innym aucie. Opowiadał mi o pewnym kliencie który do Renault Trafic przywiózł,,nowy silnik ,, bo miał pewniaka trup gorszy niż ten co miał . Ale klient się uparł więc założył . Namęczył się z przekładaniem wtrysków itp. Silnik po 2 miesiącach zdechł. Przy okazji zajechał turbinę. Przywiózł kolejny silnik igła . Trup bez kompresji i z zajechania pompą oleju padły kolejne 2 turbiny. Ale cóż klient miał nowy silnik 💩

 4. To jeszcze nic. Ja też nie mogłem zrozumieć dlaczego Biblia jest za darmo rozdawana. Kiedyś otrzymałem jeden egzemplarz od Świadków Jehowy. Pewnego dnia udałem się na łąkę aby zaobserwować wschód Słońca. Nie wiem czemu wziąłem ze sobą Biblię. Gdy Słońce się pojawiło zajrzałem do Biblii i czytam, że żydowski "bóg" jehowa stworzył roślinki i drzewa owocowe w temperaturze -270 stopni Celsjusza ( kosmos jest bardzo zimnym miejscem ) a dopiero czwartego dnia stworzył dwa źródła światła 1. Słońce aby rządziło dniem 2. księżyc aby rządziło nocą. Pomyślałem jak jehowa stworzył cokolwiek przed czwartym dniem jako nie było Słońca a po za tym księżyc jest tylko refraktorem czyli odbija światło Słońca ( widać to doskonale przy fazach księżyca ) Ale glut ale syf pomyślałem i zapłakałem – "Boże czy Ty istniejesz?" I wtedy rozległ się głos z nieba jakby cymbał grzmiący: " A NA KOGO KUR☆A PATRZYSZ BARANIE JEDEN !".
  https://ridero.eu/pl/books/boze_stworzenie_1/

 5. Filmik super. Poszukałem w opisach. W opisach słowo nowe zastąpione innymi , cwaniactwo. Powinno się piętnować takie cos żeby już nigdy tego nie zrobił. Ja bym sprawę zgłosił i taką powinni mu kare zasunąć żeby mu się odbiło sałatką z komuni.

 6. Wspaniale że jesteś, super że pokazujesz nie uczciwość takich naciągaczy, powiem ci że nie znam uczciwych warsztatów którym mógłbym zlecić jakąś poważną naprawę auta, brakuje takich ludzi jak Ty, szczerych i uczciwych, prawdziwych fachowców, ciekawi mnie ta sytuacja czy ten silnik oddałeś? w ramach reklamacji czy postanowiłeś go zrobić sam, kupe kasy w to jakby nie było wtopiłeś, kurde no, oszustwo do potęgi, ten handlarz powinien oddać Tobie pieniądze za tego szrota, plus kasę za wykonanie ekspertyzy jakości wykonania tego remontu.Pozdrawiam

 7. Dobra robota, ale ludzie dalej nie zrozumieja, ze cos dobrego bedzie kosztowac znacznie wiecej a w internetach tylko smieszki, pozniej jeden z drugim kupuje takiego cukierka i jest zdziwienie bo przeciez i tak drogo. Naprawde ludzie nie zdaja sobie sprawy co i ile moze kosztowac jesli jest dobre.
  Dobrze, ze na aledrogo czy oliks nie ma komentarzy jak na fejsie czy jutubie 😛

 8. Nie ma cudów, jeśli mechanik twierdzi że u niego remont kosztuje np 6tys a na allegro można znaleźć za 4tys bez zwrotu starego słupka, to śmierdzi wałem na kilometr. Patologia polskiego rynku motoryzacyjnego, i działalności niektórych warsztatów. Najgorsze jest to że wielu da się złapać na taki manewr. Pozdrawiam Prof he he 👋

Dodaj komentarz

Zadzwoń!