Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Ludzie myśleli, że jest zwykłym radzieckim elektrykiem. Ale kiedy weszli do jego domu, zaniemówili!Pod koniec 1993 r. w Kirowogradzie (obecnie Kropywnycki) na Ukrainie w samotności zmarł 72-letni Aleksandr Ilyin. Niedługo po pogrzebie cała lokalna opinia publiczna i media mówiły tylko o nim. Jak się okazało, skrywał on wielką tajemnicę, która zszokowała cały świat…

SUBSKRYBUJ kanał Niesamowite fakty.

Aby wesprzeć kanał Niesamowite fakty, zaznacz „lubię to” i podziel się interesującymi filmikami z przyjaciółmi.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

45 thoughts on “Ludzie myśleli, że jest zwykłym radzieckim elektrykiem. Ale kiedy weszli do jego domu, zaniemówili!

  1. Takich historii, choć nie aż w takim wymiarze jest znacznie więcej. Tu i ówdzie słyszy się o zmarłych biedakach, którzy w tapczanach trzymali całe fortuny juz dawno zdenominowanych banknotów (nie z ich nabycia, ale "skitrane" na czarna godzinę, których nie potrafili wykorzystać. Sam widziałem pod namiotowym z brezentu garażem piękne dwa samochody, które nieużywane stały tak 30 lat, aż się zapadły z rdzy, prawdopodobnie z ich właścicielem. Było to w czasach, kiedy nowy samochód wart był pół domu w dużym mieście. Ot i zajob ludzki, tak, jak i w tym filmowym przykładzie!

  2. Kochani, zakupy przez Internet na RTV EURO AGD są okazją do wciskania staroci? wtedy gdy klient nie dopatrzy, że zmuszony do ponownego wypełnienia wniosku na raty, nie zauważył podmiany Zmywarki, którą wybrał w pierwszym zakupie tj. Whirpool WFC 3C26 PFX : anulowany bez podpowiedzi i podania przyczyn. Ponowiłam i nie dopatrzyłam zamiany na: Whirpool WRFC 3C26 X – ( te same znaki: 8 z 10 ) droższa i bez trzeciego kosza w dniu 09.03.2022. Prosiłam RTY EURU AGD o wymianę i podałam przyczyny. Odpis : NIE. To był mój trzeci – ostatni zakup u BIEDNYCH CHCIWCOW – RTV EURO AGD. W dodatku przywieźli nie specjalnie, ( samochodem ciężarowym załadowanym w 80% tak, że szukali Zmywarki w samochodzie) a nie pozwalają zwrócić Zmywarki do najbliższego swojego salonu ok. 35km, tylko do swojej siedziby, ( ok. 250km ) zastrzeżonej w Umowie kupna – aby kupujący nie mógł dokonać zwrotu. Praktyki Monopolisty ? A naprawa to gdzie, czy możliwa w najbliższym Serwisie? Chcę ją zamienić, albo zwrócić: ale u NICH – wszystko na NIE . Czy są życzliwi w traktowaniu swoich klientów Internetowych ?–NIE, NIE!!! Jeszcze zdążyli by wymieniź, albo zdążyła bym zwrócić do najbliższego Salonu, ale do Ich siedziby – jaki koszt do poniesienia ? – blokujący zwrot !!! Oto Monopolista – traktujący tak swoich Klientów Internetowych !!!!!

  3. Nie wiem czy w ogóle ktoś pofatygował się o sprawdzenie tego w necie…i na moje oko to zwykła ściema nakręcona bo nagle naród ukraiński taki fajny. Jeśli ktoś znajdzie potwierdzone info proszę o link.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!