Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

LUZY I PASOWANIA O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ ROBIĄC REMONT SILNIKA DZIECIAKU!!!Siema
Filmik ma na celu naświetlenie Wam tematyki napraw głównych silników. Pamiętajcie żeby podejmować się tego zadania z pomocą instrukcji napraw, tam zawsze macie podane wszystkie istotne luzy i pasowania. Jeśli nie posiadacie potrzebnego sprzętu pomiarowego, zawsze może Wam to wykonać zakład obróbki silników.
Jeśli chcecie kolejne odcinki o tej tematyce dajcie znać w komentarzach.
Pozdro!!!

Gadżety Profesora i WLEPY MOCYYYYY!!!
https://sklep660527.shoparena.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

DAYTONA NA SPRZEDAŻ LINK:
https://www.olx.pl/oferta/dodge-charger-daytona-hemi-torred-wersja-limitowana-CID5-IDH1DlW.html

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

facebook
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

50 thoughts on “LUZY I PASOWANIA O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ ROBIĄC REMONT SILNIKA DZIECIAKU!!!

 1. Mikrometr .. . . a nie mikromierz 😉 ale siem czepiam tylko dla tego, żę ja tesz "profesor". Gratuluję roboty nauczycielskiej – pierwsza klasa. W tym forma i sposób narracji która wciąga – jak zawór ssący (dolotowy) powietrze doładowane turbo-sprężarką.

 2. Mega uzyteczna wiedza dla mnie duzo robie sam choc jestem amatorem na swoim passacie wszystko dziala dzieki jeszcze raz za ciezka prace wlozona w ten materiał i inne filmiki

 3. tak się składa że pracuje w laboratorium w fabryce gdzie produkuje się tłoki więc pomiarami zajmuje się na codzień, duża firma która produkuje do rożnych marek, bmw , mercedes, audi, toyota itd.. Powiem tylko jedno, taki tłok to niezwykle skomplikowana konstrukcja, wydaje się okrągły itd ale ma owale, spadki itd

 4. Najlepszy tekst zobaczcie sobie w serwisowce tam wszystko jest 😂 akurat bo uwierzę…😂 Podam przykład audi,vw serwisowka "Eliza" podaje jedynie wystawanie tłoka i wymiary tłoków o reszcie można pomarzyć krew zalewa jak przychodzi coś remontować no ale silniki są tak robione i producent nie podaje bo to się wymienia jak nie pół silnika to cały odrazu 😂

 5. Chrisie a pomożesz, jaki luz na zamku pierścieni powinien być 3.2 v6 opel vectra c. nigdzie nie mogę tego znaleźć ogół 0.2 do 0.5😬😭. To w końcu ile tego nie wiem 🤯. Pierścionki mahle ale zamiast 87.5mm mam 89mm, kupowane, sprawdzane wg VIN-u, ok doszlifuje tylko jaka szczelina, bo tu mam problem 😭. Pomożesz? Pliss😁. Z góry wielkie dzięki 👍😁.

 6. To dotyczy 99% takich mechaników jak ty … 😄😁twoich kolegów z warsztatami nie jeden tzw Janusz potrafi zrobić to lepiej od was 🤣🤣🤣😂 i nie kradnie części czy też katalizatorow 🤣😂😆jak super warsztaty niby super mechaników 😁😂….

 7. Witam. Mam pytanie odnośnie pasowania.

  W niedzielonej stopie korbowodu jest otwór którego średnica to 41,92mm. W tym otworze pracuje koszyk z łożyskami igiełkowymi. Jedno łożysko ma średnice 3,95mm (górne + dolne łożysko igiełkowe to 7,90mm). Jaką średnice powinien mieć sworzeń który bedzie pracować w koszyku?

  Dodam ze korbowód jest od jednocylindrowej yamahy xt 600 z 1986r (44KM, 600cm3, 50Nm – max)

  Moje wyliczenia to: 41,92 – 7,90 = 34,02

  Z racji tego ze jest to pasowanie luźne (H7) to odejmuje 2 setki czyli sworzeń powinien mieć średnice równa 34,00 mm. Czy dobrze myśle?

 8. Kris tak opowiada o samochodach i mechanice,że puszczam se to na sen,jestem niby mechanikiem nie praktykującym,ale do rzeczy,on tak opowiada o mechanice,że może usypiać dzieci,to nie drwiny tulko ma taki głos,że o czymkolwiek by nie opowiadał to usypia.Kris nie bądz zły.

 9. Wrzuć tłok do lodówki, zmierz średnice, następnie zmierz w temperaturze pokojowej, a na koniec podgrzej :p Będzie widać jaką różnice robi temperatura 🙂
  Np. Mnie nie stać na wydatki na samochód, a może i stać tylko wolę je wydać na paliwo, by dojechać samochodem w miejsca, które chce zobaczyć 😛 ale dlatego właśnie uczę się i naprawiam sam. Moje pierwsze spotkanie z mechaniką to była wymiana skrzyni biegów, a drugie spotkanie to wymiana uszczelki pod głowicą. Samochód to był Matiz, wymiana była szybka i poszła gładko, ale więcej czasu poświęcił na oglądanie filmów na YT, takich jak ten, by dowiedzieć się na co zwracać uwagę i jak to zrobić poprawnie. Oczywiście pół poprawnie, bo była to wymiana tylko samej uszczelki 😛 ale Matiz jeździł jeszcze przez rok bez problemu, zawiózł mnie w wiele odległych jak na Matiza miejsc, aż w końcu puścił pasek rozrządu. Też nic wielkiego, bo założyłem nowy pasek i odpalił, ale był już tak zardzewiały, że musiałem się z nim pożegnać. A teraz… Teraz mam Lanosa 😀 I obecnie pogięte zawory, bo pękł napinacz paska rozrządu. Ale wymienię zawory, trochę uwagi mu poświęcę i mam nadzieję, że bezpiecznie dowiezie mnie do Hiszpanii 🙂 Do Holandii już mnie woził, więc te 1500km dalej może też zajedzie 😀 Tylko chyba klepią w nim panewki, a nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego filmu na temat wymiany panewek, więc chyba będę musiał je zostawić :/

 10. Poruszyłeś temat różnicy temperatur w warsztacie i biurze 😉 no i właśnie- w jakiej temperaturze składać silniki? PS super , że trafiłem na Twoje filmy w kluczowym etapie składania mojego v6 ford 3.7

 11. Super odcinek 👍 a co do klientów,,, wiem że krzyż pański z nimi jest ,,, trzymaj się fachowej roboty zgodnej ze sztuką i tak jak powiedziałeś jak kogoś nie stać niech jeździ Cinquecento,,,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!