Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Mazda 6 jak wyciągnąć radio i wyświetlacz. Demontaż radia. Instrukcja film.Instruktaż jak krok po kroku zdemontować radio i wyświetlacz w Mazda 6 I generacji.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

6 thoughts on “Mazda 6 jak wyciągnąć radio i wyświetlacz. Demontaż radia. Instrukcja film.

  1. Mazda 6 2005.-
    1.na panelu środkowym nad zapalniczką jest naklejka poduszki powietrznej i dziecko w foteliku-po odpaleniu auta podświetla się-jak wyłączyć poduszke powietrzną?
    2.Jak włączyć tylną wycieracczkę w hatchback?-wajha po prawej przy kierownicy do siebie-to spryskiwacz przedniej szyby,a góra dól to przednia wycieraczka,od siebie nie idzie.
    3.Czy po włączeniu świateł dziennych deska rozdzielcza również Tobie przygasa?(jasność na maksa ustawiona,również znam funkcje dimmer).

  2. witaj podpowiedz mi co mogłem odpiąć podczas wymiany wyświetlacza w mazda 6 2005r robiłem w/g filmu twojego odsunąłem cały panel na mniej niż 2 cm i po zamontowaniu nowego wyświetlacza nie świeci stary też nie wszystko działa i świeci tylko wyświetlacz nie…dziękuję.

  3. Witam. Panie Pawle mam pytanie. Jak wymienić żarówkę w pokrętłach od regulacji natężenia strumienia nawiewu od klimy (jedno z tych trzech dużych na dole) tak żeby nic nie połamać ?

  4. Cześć! Mógłbyś mi powiedzieć, czy po demontażu schowka z resztą skręconą jest gdzieś miejsce aby puścić kable tak aby wyszły pod nogami pasażera bądź kierowcy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!