Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Mechanik samochodowy diagnostyka Zabrze Auto ComplexSiedziba naszej firmy Auto Complex zlokalizowana jest w Zabrzu, na terenie województwa śląskiego. Początki naszej działalności sięgają 2008 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów osobowych.

Prowadzimy warsztat samochodowy, w którym specjalizujemy się w szeroko pojętej mechanice. W naszej firmie pracują sami fachowcy, którzy udzielą technicznego doradztwa.

Prowadzimy serwis opon, w ramach którego świadczymy szereg usług wulkanizacyjnych. Oferujemy geometrię kół, ich wyważanie oraz naprawę opon. W naszej stacji obsługi poradzimy sobie z problemami związanymi z elektryką.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, który posiadamy, jesteśmy w stanie wykonać diagnostykę komputerową i szybko wykryć problem z samochodem.

Obsługujemy wiele aut, niezależnie od ich marki.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: https://www.pkt.pl/firma/auto-complex-100823543.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

One thought on “Mechanik samochodowy diagnostyka Zabrze Auto Complex

Dodaj komentarz

Zadzwoń!