Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Mechanika samochodowa Środa Wielkopolska Małpka Garage Mateusz RuszkiewiczNowoczesny warsztat samochodowy Małpka Garage znajduje się na ternie Środy Wielkopolskiej. Naszą specjalnością jest naprawa samochodów osobowych. Mechaniką pojazdową zajmujemy się od wielu lat, a od 2019 roku zapraszamy do doskonale wyposażonego warsztatu, w którym wykonujemy wymianę oleju, wymianę filtrów oraz rozrządu. Zajmujemy się bieżącą naprawą aut. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mateusz Ruszkiewicz.

Nowoczesny sprzęt, doświadczenie mechaników i rzetelność, z jaką podchodzimy do każdego klienta to gwarancja zadowolenia. Zapewniamy fachowe doradztwo, zawsze chętnie służymy radą i pomocą w sprawach mechaniki samochodowej. Działamy profesjonalnie i terminowo. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i przyjemną atmosferę.

Umiejętności i wiedza naszych pracowników sprawia, że działamy sprawnie i rzetelnie, ale przede wszystkim skutecznie. Chętnie podejmujemy się wyzwań. Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy!

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!