Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Mechanika samochodowa Wejherowo AndreAndrzej Rewers FHU „ANDRE” to firma oferująca usługi mechaniczne. Siedziba firmy działającej na rynku od 1999 roku znajduje się w miejscowości Strzebielo-Osiedle.

Oferujemy takie opcje jak diagnostyka komputerowa,
naprawa silników, naprawa podwozia, wymiana filtrów, oleju, serwis zawieszenia, podwozia, naprawa układów i podzespołów (hamulcowych, kierowniczych, wydechowych), wymiana i czyszczenie filtrów, wymiana i naprawa tłumików, wymiana sprzęgieł i rozrządów, rozruszniki i alternatory.

Oferujemy również oferty z zakresu wulkanizacji, takie jak wymiana opon, wyważanie kół i felg,
renowacja felg, naprawa i prostowanie felg stalowych i aluminiowych, naprawa opon, sprzedaż opon i felg, sezonowe przechowanie felg oraz opon.

Zapraszamy!

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!