Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Montaż radia 2 DIN Android w Honda JazzJak zamontować radio samochodowe? Jakie radio 2 DIN wybrać do Hondy Jazz? Montaż radia Android w Hondzie Jazz pokazaliśmy na filmie. Natomiast radio 2 DIN Android to GMS 7901.

Radio 2 DIN Android 7901 znajdziesz tu: http://bit.ly/37RBc5h
Inne radia samochodowe: http://bit.ly/36iRQt0

W Warszawie możemy Ci polecić instalatora. Jeśli chcesz wyposażyć swój samochód w radio, jesteśmy do dyspozycji:
22 663 47 58
info@hadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

W filmie wykorzystano fragment utworu:
La La Love – C-BooL & Skytech

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

7 thoughts on “Montaż radia 2 DIN Android w Honda Jazz

  1. Cześć, mam pytanie z innej trochę beczki 😀 Otóż kupiłem czujniki pewnej firmy i jest tam napisane by znajdowały się 50-80 cm od podłoża, u mnie jest 43 od podłoża (czujniki z rodzaju tych tańszych) i teraz pytanie jest następujące: Czy instalować te co mam czy kupić jakieś lepsze.(boje się, że czujniki będą reagowały na podłoże) Ogółem mega film 😀

  2. Witam, mam pytanko za co odpowiada ten moduł żółty widoczny w 0:48 ? Wiecie państwo? Mam problem ze radio nie przełącza mi się w stan uśpienia. I cały czas pobiera 140mA, plusy da podłączone prawidłowo. Po zamianie plusów, radio gubi pamięć.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!