Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Montaż radia Android + kamera cofania w Mitsubishi ASXJak zamontować radio? Jak podłączyć kamerę cofania? Jak podłączyć kamee cofania do radia? Na te pytania odpowiadamy w tym filmie. Montujemy radio 2 DIN Android 8.1 w Mitsubishi ASX. Radio GMS 7901 ma Bluetooth, zestaw głośnomówiący, opcję odtwarzania z USB, czy karty microSD.

Prezentowane radio 2 DIN Android GMS 7901 znajdziesz tu: http://bit.ly/37RBc5h
Kamery cofania uniwersalne są tu: http://bit.ly/35MyUCG
Kamery cofania dedykowane: http://bit.ly/34zzSlA
Wideorejestratory Viofo: http://bit.ly/2LRpZsh

Radio dedykowane do tego auta: https://bit.ly/3kAPbSH
dedykowana kamera cofania do tego auta: https://bit.ly/33QteIH

Jeśli szukasz radia, kamery cofania czy wideorejestratora, czekamy na kontakt:
22 663 47 58
info@hadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

12 thoughts on “Montaż radia Android + kamera cofania w Mitsubishi ASX

  1. A jest możliwy montaż czujników parkowania przód ASX 1.6 2010. Nawigacja i kamera cofania jest już. Jednak brakuje przy parkowaniu z przodu jakiegoś zabezpieczenia przed uszkodzeniem.

  2. Zamontowane mam radio Android w Mitsubishi ASX. Wszystko dobrze działało przez miesiąc, ale teraz nie widzi internetu, nie pokazują się mapy, więc nawigacji zero, radio dziala. Nic nie rozumiem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!