Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Muzyka z telefonu przez radio w starszym aucie – Xiaomi Roidmi 2SNie masz radia Bluetooth w samochodzie, a chcesz odtwarzać muzykę ze smartfona? Twój problem rozwiąże transmiter FM Xiaomi Roidmi 2S! Zobacz nasz test!

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

32 thoughts on “Muzyka z telefonu przez radio w starszym aucie – Xiaomi Roidmi 2S

  1. Mam pytanie. Urządzenie sparowane, odtwarza muzykę np. z youtube, ale nie czyta plików mp3 zapisanych w telefonie. Gdzie może tkwić przyczyna braku odtwarzania mp3?

  2. A czy ktoś z was miał taki problem, że po podłączeniu Xiaomi Roidmi i ustawieniu częstotliwości radio za wszelką cenę przerzuca na kolejną częstotliwość? Kombinowałam w przeróżny sposób z ustawieniami TA/TP i AF i raz albo są tylko szumy, albo nagle na tej ustawionej częstotliwości jest jakaś stacja.

  3. Ja spróbuje czy ta apka z moim transmiterem tez się przestawi bo mam 87.5 i w drugim aucie ciezko mam wyszukac a w drugim mam lux bo samemu sobie ustalam stacje mysle ze apka da rade przestawić

Dodaj komentarz

Zadzwoń!