Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Naprawa egt audi rs6 c5 wymiana modułuegt błędy
Znaleziono 1 błąd:
17863 – Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
P1455 – 008 – Niewiarygodny sygnał – Sporadyczny
17861 – Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
P1453 – 001 – przerwa / zwarcie z plusem – Sporadyczny
Po wymianie zero błędów

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

5 thoughts on “Naprawa egt audi rs6 c5 wymiana modułu

  1. Adi, ja na to Twoje auto na grupie V8 już patrzeć nie mogę. 😉

    Opis widzę, ale chodzi bardziej o pracę silnika… Większe spalanie? Dziwna praca? Przerywanie podczas dodawania gazu? Jakie objawy prócz błędów?

    Płytki od SIDa właśnie dzisiaj do mnie dotarły. 🙂

  2. Witam. Mam.teraz ten sam problem i ten sam kod błędu . Czy to jest czujnik od strony pasażera, prawy ? Bo nie mogę znaleźć nigdzie informacji czy bank 1 to jest prawa głowica . I czy jest sens kupować używany czujnik za 300 czy możliwe jest kupienie samej płytki i wymiany ? Dzięki za podpowiedź. Pzdr.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!