Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Naprawa radia Audi Concert lub Chorus – Adapter Volume + AUX 2014Adapter Volume + AUX 2014 naprawia regulację dźwięku i usuwa tą wadę na zawsze w radiach Audi Concert i Audi Chorus, zachowując przy tym WSZYSTKIE FUNKCJE radia, łącznie z możliwością ich konfiguracji pod menu. Dodatkowo układ poszerza radio o jakże brakującą oryginalnie funkcję wejścia AUX, które sterowane jest cyfrowo poprzez klawisz REV a sygnał podawany jest poprzez złącze dla zmieniarki lub dodatkowe gniazdo (konfiguracja poprzez zworkę) podłączone do wejścia mikroprocesora dźwięku (tak jak np. sygnał audio zmieniarki CD) co objawia się czystym dźwiękiem bez żadnych zniekształceń, a radio w tym wypadku zachowuje funkcję odtwarzania zmieniarki CD.

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

20 thoughts on “Naprawa radia Audi Concert lub Chorus – Adapter Volume + AUX 2014

  1. Posiadam również to rozwiązanie w mojej OOOO , gra bez zarzutu + dodatek w postaci AUX rewelacja. Powiew nowoczesności bez utraty oryginalnego designu. Pozdrawiam i dziękuje

  2. Witam! Uzywam radyjka po "zabiegu" wykonanym przez Pana Andrzeja juz kilka miesiecy. Wszystko zgodne z opisem i bardzo profesjonalnie wykonane. Wyjscie AUX wyglada jak zrobione fabrycznie i dziala bez zarzutow, a co najwazniejsze naprawiona zostala regulacja glosnosci. Jesli komus tak jak mi zalezy na pozostawieniu w samochodzie orginalnego radia z powodow estetycznych to nigdzie chyba nie znajdzie lepszego fachowca,a za kwote jaka wynosi naprawa nie znajdzie na pewno radia dobrej jakosci. Polecam!

  3. Witam. Zamówiłem u Pana Andrzeja radio Audi chorus z adapterem Volume + AUX jestem bardzo zadowolony radyjko jak najbardziej działa zarówno płynna regulacja głośności jak i wejście AUX. Niezdecydowanym a posiadającym problem z regulacją głośności oraz ceniącym sobie oryginalność jak najbardziej POLECAM !!! Fachowa obsługa, ceny napraw przystępne no i nie trzeba sie bawić w żadne transmitery FM wystarczy zwykły kabel mp3 podłączyć np. smartfon i cieszyć się muzyką. Jak dla mnie robota na 6+. Dziękuję i pozdrawiam 😀

  4. Ja wczoraj odebrałem naprawione radio concert działa jak nowe dodatkowo wejście aux profi robota nie jakieś tam sony które miałem i przy zmianie stacji coś pykało w głośnikach a stacje ściągało bardzo bardzo słabo to oryginalne to co innego.

  5. Całkiem niedawno właśnie u tego Pana zamówiłem taką przeróbke radia Audi Chorus. Zgodnie z tym co tu widać na filmie radio działa a dodatkowo aux sprawdza się idealnie. Miałem problemy z regulacja głosu i mechanizm kaset nie działał. Teraz wszystko naprawione a zamiast kaset jest właśnie aux. Informacja dla zainteresowanych- mechanizm kaset jest demontowany na zawsze. Kaset nie posluchacie. Coś za coś.

  6. Poprawiłem zimne luty przy układach scalonych i nie mam problemów z głośnością. Nie sądzę żeby jakieś komórki się uszkadzały w mikrokontrolerach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!