Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

[Naprawy] Radio samochodowe Delco CDR 500Naprawa a właściwie poprawki modyfikacji przeprowadzonej przez Widza 🙂

Uwaga do świeżych widzów: Zanim napiszesz w komentarzach o formie przekazu treści czy głosie prowadzącego – zerknij na trailer kanału.

#naprawy #radiasamochodowe

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

40 thoughts on “[Naprawy] Radio samochodowe Delco CDR 500

 1. Witam, mam pytanie odnośnie sprzętu na którym pracujesz, ja podobnie. Chodzi mi dokładnie o "Hot Air" i temperatury, zauważyłem u ciebie w odcinkach sytuację kiedy wyłączasz te urządzenia i nie gasną one nagle a nadal działają ze spadaniem temperatury do momentu aż temperatura spadnie do 100 stopni. Posiadam też hot air i moje pytanie dlaczego tak się wyłączają te urządzenia, że trzeba czekać a nie od razu całkowicie.

 2. Widzę, że ogarniasz dosyć elektronikę tak więc miałbym pytanie 😀 mianowicie padło mi radio 2din włączyło się i wyłączył. Żaden "spec" nie potrafił zdiagnozować. Ja podejrzewać jakiś mikroprocesor bo moim okiem kondensatory i reszta zdają się być całe. Jakieś pomysły?

 3. Mi się podoba kontent, czyli i głos i śmieszki jakie robisz. Nie zmieniaj nic bo jest fajnie i dzięki temu się fajnie ogląda. To Twój kanał i nagrywaj sobie tak jak chcesz. A jak się komuś nie podoba to może nie oglądać lub znaleźć sobie kogoś innego kto opowiada o elektronice.

 4. 10:26 O JA PIERDZIELE, O JA PIERDZIELE, MOJA MARIA!!!! Znaczy… taka jak moja. Stary mam takie radio, dostałem je na komunię od chrzestnego wieeeele lat temu. Jest popsute już z 10 lat. Ostatnio robiąc zimowe porządki wygrzebałem ją, a że na karku lat jest nieco i robię się sentymentalny, to pomyślałem sobie żeby naprawić.
  Mistrzu złoty, naprawisz i przestroisz mi tą Marię? :]
  To był świetny odbiornik. Radio dobrze ściągało i miało pamieć na pięć stacji na UKF.

 5. 9:20 petarda 🙂 Pozwolę sobie wtrącić, że Twoje zdolności były by docenione np. w USA w sztabach kryzysowych. Zaznaczę, że w USA działa usługa GSM (przypomnijcie mi jak się nazywa), dzięki której można się łączyć z pominięciem stacji bazowej. Bardzo rozwinięta jest łączność krótkofalarska. Wszystko to na wypadek kataklizmów, które nawiedzają USA (tornada etc). Twoje zdolności z pewnością były by docenione i miałbyś ciepłą posadkę np. w NHC. Pozdrawiam!

 6. Mam radio Blaupunkt z BMW E46, jest tam scalak motoroli xc390239fu. Da się do niego podpiąć kabel AUX? Próbowałem jeden schemat z podłączeniem się w AM, który krąży po sieci, jednak coś nie działa.. A przed wzmacniacz nie chcę się podpinać bo nie będę miał kontroli głośności z poziomu radia itp.

 7. Umnie w tosce 303 i 307 jest tak samo czyli telefon na maksa i potencjometr tez. Nwm czego tak jest w radiu jak sie podglosni jest glosno a jak telefon to troche cicho. Inaczej jesy z magnetofonem jest na rowni z glosnoscia radia. Pozdrawiam fajny film

 8. Po ok. półtora miesiąca od publikacji tego jakże wspaniałego materiału jest 2,5 tyś lajków i 17 łapek w dół ….. zastanawia mnie co sie mogło nie spodobać ?! nie to radio ? sukces w naprawie ? łapki w dół od całej rodziny tego co jako pierwszy modyfikował radio? może jakaś blondi myslała że będzie muzyczka z radia a tu gość naprawia radio ……. nie wiem ….. ale nie daje mi to spokoju 😉

 9. Fajnie się ogląda interesujące. Mam radio samochodowe Pioneer deh-2006RDS w którym nieopatrznie dotknąłem plus do obudowy i się coś zadymiło i teraz się nie włącza. Wizualnie ścieżki i kondensatory całe. Nie wiem czy uszkodzenia są opłacalne w naprawie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!