Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

"Nawet jak nas zastrzelą, to mandat bierze następny" – Michał MarusikWypowiedź posła Michała Marusika, prezesa Kongresu Nowej Prawicy, dotycząca instalacji podsłuchów, wykręcania śrub w kołach samochodów przez „nieznanych sprawców” i zakładania ugrupowań opozycyjnych przez tajne służby.
(Łódź, 12.02.2016)

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

3 thoughts on “"Nawet jak nas zastrzelą, to mandat bierze następny" – Michał Marusik

 1. Ja jestem ciekaw kilku rzeczy:
  1. Co Pan Michał sądzi o JKM – czy jest on agentem.
  2. Dlaczego środowiska wolnościowe nie mogę się nigdy zjednoczyć i ciągle biją się między sobą? Podobno każdemu najbardziej zależy na Polsce, ale trudno o jakieś ustępstwa i kompromis. Niestety ale bez "kropli dziegciu" KNP nie zarejestruje nawet swoich list, zacznie tracić członków i zostanie drugim UPR. Jeśli mogę sobie pozwolić na szczerość to po odejściu Korwina trzeba było jak najszybciej zaprosić do siebie znanych wolnościowców i może jakaś szansa by z tego była.
  3. Doceniam Pana Michała, jest znakomitym mówcą, ale dlaczego nic nie jest robione aby stał się bardziej znany? Podam tak dla przykładu kanał podziemnaTV, który ma ponad 100tyś subskrybentów. Pan Michał jest dobrym mówcą, stoi za nim sztab ludzi i pewnie większe pieniądze niż za podziemnaTV. Taka promocja prezesa partii w internecie na pewno mogłaby wpłynąć na większe poparcie.
  4. To dla mnie zastanawiające, że Pan Wilk nawet gdy nie był posłem często występował w TV a Pana Michała nie widziałem ani razu.

  A tak poza tym to lubię ten kanał i wystąpienia Pana Michała, potrafi ciekawie przekazywać swoje myśli, tylko tak dalej i liczę na to, że kanał się rozwinie. Proszę chociaż na koniec każdego filmiku poprosić, że jeśli chcemy coś zmienić to promujmy ten kanał udostępniając te wystąpienia swoim znajomym.

 2. I znowu manipulacja – dajmy się śledzić ,podglądać,podsłuchiwać,czipować,kontrolować "i CO? róbmy swoje"(bądźmy posłuszni) – co za dywersancki i niebezpieczny bełkot ,co niektórzy naiwni ,mogą się na to nabrać! Tysiące "robiących swoje" buntowników,gryzie ziemie,gnije w wiezieniach lub psychuszkach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!