Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII MECHANIKA I KLIENTADzień dobry
Nie wiem gdzie tego nobla się zgłasza ale liczę na WAS!
POZDRO

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Mechanik #klient #serwis

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

45 thoughts on “OSTATECZNE ROZWIĄZANIE KWESTII MECHANIKA I KLIENTA

 1. Coraz lepsze te odcinki. Nawet jak poza zmianą powietrza z zimowego na letnie … już nic innego nie pozostanie, to jakoś nie wróżę tutaj końca kariery. Dostałem szczękościsku i nie chce puścić, nie każdy mechanik tak potrafi! Gorące pozdrowienia.

 2. Moje ostatnie doświadczenie z "mechanikiem"
  1. zawsze pytam przed naprawą ile zapłace.
  2.przyjeżdżam po odbiór auta.. "mechanik" krzyczy o 100zł więcej z tekstem "w serwisie to by pan tyle(kwota) zapłacił" . nic poza tym co ustalilismy nie było robione (tak mówił ale jednak coś było robione o czym niżej)
  3. to było dosyć świeże moje auto i tak sie zlożyło że chciałem policzyć spalanie ręcznie nie sugerujac się kompem zatankowałem i zrobiłem zdjęcie licznika, paliwa i zasięgu, okazało się że z baku znikło jakieś 15 litrów ropy ale miałem kamerke w aucie wiec sprawdzam moze się coś nagrało, filmy od momentu wjazdu za bramę znikły razem z paliwem z baku.

 3. Drogi profesorze, program usterka jeży włosy z głowy nie bez powodu. Zrób prostą awarię np. z podciśnieniem turbosprężarki i oddaj samochód do mechanika – zobaczymy ilokrotnie ta turbina zostanie wysłana do regeneracji, a ilu mechaników powie ci "to tylko gruszka lub zawór sterujący". Nie jesteś obiektywny 🙂

 4. zgadzam się z negatywna opinią mechaników… Mechanik z Suszkowic w województwie Opolskim blisko Nysy. Auto po odbiorze. lewy błotnik uszkodzony po wymianie wahaczy, 4 cylinder wypadnie zapłonu Jak szanowny mechanik podnosił prawa stronę to się zapomniał że są odpowiednie punkty gdzie się podnosi auto. Połamał z prawej strony wszystkie plastikowe osłony bo nie znał się prawdopodobnie o tym jak podłożyć lewarek… Tego mechanika polecił mi taksówkarz z Nysy który powiedział ze to super gościu. Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem

 5. Zakladasz ze kazdy mechanik jest dobry, tymczasem wiekszosc to jest jakis dramat. A prawda jest taka ze debil to debil czy to klient czy mechanik. Klient powinien zrozumiec ze samochod to skomplikowane urzadzenie i nie zawsze mozna jednoznacznie stwierdzic co jest nie tak. Z drugiej strony mechanik ktory chce zrobic robote jak najszybciej i skasowac, przy okazji za duzo sie nie naglowkowac. Tutaj jest wazne podejscie jednego i drugiego. Mechanik musi wykazywac zaangazowanie a klient zrozumienie. Nie moze byc sytuacji ze moje auto stoi miesiac na placu, mechanik bierze nastepne tematy a moj tylko spycha w dalszy kąt. To jest w zasadzie proste ale jednoczesnie nie do wyjasnienienia. Po prostu nie badz łajzą czy jestes mechanikiem czy klientem.

 6. Zapomniałeś o "paproku" usyfi ci wnętrze, coś zapomni wyregulować dokręcić/ połamie jakieś plastiki. Wspomnieć o konieczności zbieżności kół po wizycie

 7. Panie Szanowne racji nie masz. W Białymstoku jak i w wielu innych miastach znajdą się partacze i nieuczciwi mechanicy oraz tacy dla których słowo klienta nie znaczy nic. Sam się przekonałem kiedyś okolice hetmanskiej to tragedia, oddali mi po wymianie wahaczy niesprawne auto z uszkodzonym przegubem, nie dało się jechać a mechanik mówił że wszystko jest ok II żeby była jasność nie chciałem wyłudzić tej naprawy, za wszystko płaciłem bez problemu, przegub rozleciał się jak już ustalili co to jest, bylem przy tym. Później robili mi napinacz rozrządu w Audi, chcieli naprawić, toczyli części 2 razy i za każdym razem było źle, zapewnili ze na 100 już nie będzie ciekło i pojechałem w trasę, olej wywaliło prawie cały. Tak samo prosiłem kategorycznie nie wstawiać najtańszych części, wstawili topran itp. Więc nieasz racji i nie ma co się dziwić. Pretensje to trzeba mieć do kolegów po fachu jeśli już. Możliwe że zdarzają się dziwni klienci to można zawsze odmówić naprawy albo wytłumaczyć, zapytać dlaczego takie a nie inne podejście…

 8. Ja wiem są złodzieje co golą za wszystko ja wiem ze są tacy co sprzedają coś xxx o wartości yyy lecz No kurwa mechanika jebią wszyscy bo wyszło 1500 do zapłaty z tym że części kosztowały 1200… Także No złodziej bo zarobił 1500 za pół dnia 😁😅

 9. Też prowadzę warsztat i salon ale rowerowy. Gwarancja na wykonane usługi, opieka nad klientem, zero reklamacji a jak się trafi to bez problemu uznana. Robię wszystko by klient był doceniony i dziś dostałem telefon z wyzwiskami ze mnie z cenami poje*ało. Ktoś zadzwonił i mnie zeszmacił za mój cennik 🙂 Bo konkurencja robi 50% mniej w podstawie ale o 40zł taniej.

 10. wiesz co? ludzie spostrzegaja mechanika jako czlowieka a to znaczy ze posiada wszystkie cechy ludzkie rowniez te ktore wypunktowales na Whiteboard ,co do filmiku o wkur…mechanikow tekstami klijentow bym sie prawie zgodzil ,ale w latach 90 panowalo smieszne ppowiedzenie o lekarzach ,ktorzy mowili przyprowadz mi czlowieka a ja mu chorobe znajde,to samo tyczy sie kazdego zawodu nawet sprzataczki -pokaz jej dom a ona ci brud znajdzie,nie sadze zeby w kilkunastoletnim aucie , ktore nie ma duzej wartosci rynkowej trzba doprowadzac do stanu idealnego bo jak tak to ja bym musial zmieniac auto na nowe za czesto ,poniewaz od pierwszego dnia uzytkowania juz cos sie starzeje ,zuzywa.
  Ciesze sie ze mechanika pojazdowa to twoja pasja i zawod i cieszylbys sie jakby klijenci chcieli doprowadzac auto do stanu pierwotnego, ale mysle ze wystarczy stan (dla wielu) w ktorym auto przejdzie przeglad techniczny.Pozwol Klijenta decydowac co jest dla nich ekonomicznie zasadne a co nie .I na koniec taki przyklad na mojej osobie ,otoz posiadalem vw Bora 1,9 tdi samochod mial z czasem wiele mankamentow ktore mozna by bylo naprawic ,jakies gumy jakies stabilizatory ,elektryke szyb,mozna by bylo amorki wymienic na nowe,oponki i duzo wiecej,ALE auto bylo nadal bezpieczne ,przechodzilo niemiecki TÜV (pisze z niemiec) a ja zbieralem kase na nowe auto.W koncu kupilem ,czego nie udalo by mi sie zrobic, doprowadzajac stara Bore do stanu idealnego.

 11. Profesorze, rozumiem zamysł humorystyczny a pomysł z ciasteczkami całkiem niezły 🙂 , lecz życie to nie bajka i tak to nie działa :/
  Są na tym świecie ludzie wszelkiego kalibru, od takich co do "rany przyłóż" po takich co lepiej kijem odpędzać od chaupy 🙂
  Błędnym jest zakładać, że w tym przypadku mechanicy to grupa ludzi wyłącznie uczciwych , znających się na fachu itp itd
  Zapewne każdy ma doświadczenia z mechanikami, pozytywne jak i negatywne.
  Mógłbym tu opisać kilka historii z których jasno wynika, że "mechanik" po prostu zerżnął mnie na kasę bo twierdził, że coś było zrobione a nie było.
  Miałem też przyjemność trafić do profesjonalnego i uczciwego mechanika, który zadzwonił po diagnozie i oświadczył że to i to jest do roboty i będzie to tyle kosztowało, działamy?
  Jak się łatwo domyśleć podejście profesjonalne i rzetelne to jest droga do sukcesu. Orżnąć można, jednego czy drugiego, ale jak się zrobi sobie taka renomę to potem ciężko się z nią rozstać.
  Także jedyne co nam zostało to życzyć sobie, aby rzetelni mechanicy byli znani i lubiani a kur.y i złodzieje poszli z torbami 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!