Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Multikinie – 18 kwietnia – dwa kultowe filmy w cenie jednego biletuBilety online: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/otwarcie-sezonu-motocyklowego/

Dwa kultowe filmy motocyklowe na otwarcie sezonu motocyklowego 18 kwietnia tylko w sieci Multikino!

Już 18 kwietnia o 18:00 otwieramy sezon motocyklowy! Multikino oraz wydawnictwo 360stopni zapraszają na pokazy specjalne dwóch kultowych filmów motocyklowych.

– Jazda na krawędzi 3D (Wyścigi TT na wyspie Man, film w 3D)
– The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid (dokument o Moto GP)

Dwa filmy w cenie jednego biletu. Cena biletu 22 zł normalny, 17 zł ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją lub z kuponem Facebook. Kupony do pobrania w aplikacji voucherowej na Fan Page Multikino Polska.

Pokaz odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.

Organizatorzy: Multikino S.A. oraz Mayfly Sp. z o. o.
Partnerzy i Patroni: wydawnictwo 360stopni.org, Fjord Nansen, Motogen.pl, stopklatka.pl, iplex.pl, scigacz.pl oraz Radio Planeta FM

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/308100959318902/?ref=ts&fref=ts

O filmach:

Jazda na krawędzi (3D)
(TT3D: Closer to the Edge, USA, 2011)
Czas trwania: 104 min
Reżyseria: Richard de Aragues
Obsada: Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness, Michael Dunlop, Jared Leto (głos)
Język: angielski (polskie napisy)

Najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. Opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od ponad 100 lat organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” – zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. Na DVD oprócz filmu z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1 i DTS znajduje się wywiad z Bridget Dobbs, żony Paula Dobbsa, który zginął w wyścigu filmowanym przez ekipę Richarda de Araguesa w 2010 r.

The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid
(USA, 2006)
Czas trwania: 104 min
Reżyseria: Mark Neale
Obsada: Colin Edwards, Nicki Hayden, Johnn Hopkins, Ewan McGregor (głos)
Język: angielski (polskie napisy)
Kontynuacja „Najszybszego”, dokumentującego MotoGP 2004, w reżyserii Marka Neala. Opowieść o największym wyścigu motocyklowym w historii Ameryki — Red Bull U.S. Grand Prix w Laguna Seca w Kalifornii w 2005 roku. Ewan McGregor, narrator filmu opowiada o uczestnikach wyścigu, którzy swoją pogoń za marzeniami realizują w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa i pod ogromną presją. Nie ma tu miejsca na pomyłkę, jest maksimum adrenaliny.

Szczegółu na www.multikino.pl

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!