Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Pioneer deh-140ub – unboxing i montaż radia w samochodzieFilm prezentujący radyjko samochodowe Pioneer deh-140ub wraz ze sposobem montażu w samochodzie. Mam je blisko miesiąc i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z tego powodu, że jest bardzo proste w obsłudze – intuicyjne – oraz że ma dobrą jakość dźwięku.
Potrafi naprawdę dużo wyciągnąć z fabrycznych głośniczków w Oplu Zafirze (co słychać w filmie najlepiej w 10 minucie) w stosunku do radia fabrycznego. W porównaniu do Alpine cde-101rm radio to jest znacznie lepsze i mam nadzieje, że nie skończy swego żywota nagłą śmiercią jak to było właśnie w przypadku wspomnianego Alpine., który padł mi nagle i mimo, że był jeszcze na gwarancji to nie uznali jej.

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

20 thoughts on “Pioneer deh-140ub – unboxing i montaż radia w samochodzie

  1. Witaj, nie jestem teraz w samochodzie 🙂 ale w opcjach znalazłem opcję Power Save. Chyba w System menu wyświetla się PWR SVE. Przełącz na OFF i gitara gra. Pozdrawiam.

  2. witam, jak zdemontowac to radio tymi kluczykami do wyciagania, bo gdy proboje to wyciagnac to radio mocno siedzi i nie chce isc, tak ze aż wyginają mi sie te kluczyki, z góry dziekuje za pomoc 😉

  3. podłączyłem to radio w alfie 156 i niestety gra tylko na przekręconym zapłonie… połączyłem kabelki tak jak pokazałeś (żółty z czerwonym do czerwonego) ale coś jest nie tak… może ktoś miał podobnie?

  4. Mam pytanie
    Czy jak podepnę pendrive pod USB to czy na wyświetlaczu można przeglądać  foldery w poszukiwaniu konkretnej piosenki? Wyświetlają się nazwy folderów i można je przeszukiwać i wchodzić do dowolnego z nich i wybierać konkretna piosenkę?

  5. Nie mam pamięci radia po założeniu w innym samochodzie, możesz mi powiedzieć jak podłączyć kable tak żeby była? Kombinowalem na różne sposoby i pamięta przez chwilę Ale po godzinie znowu nie ma🙈

Dodaj komentarz

Zadzwoń!