Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

PRZEGLĄD PO POLSKU. "PATOLOGIA" STACJI KONTROLI pojazdów!!!Polskie stacje kontroli pojazdów, to ich pracownicy decydują czy dopuścić dany pojazd do ruchu czy skierować go do naprawy, a jednak mimo ciągłych zmian w przepisach nadal dochodzi do skrajnych patologi gdzie wypuszcza się śmietniki na kołach na publiczne drogi!!
Koniecznie udostępnijcie niech się niesie i zostawcie kciuka w górę!!!

ŚWIĄTECZNA WALIZKA NARZĘDZI BY M4K GARAGE z Autografem i wieloma dodatkami
—————————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K_walizkablackfriday
—————————————————————————————

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów m4k
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K
——————————————————————————

szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————

W RAZIE PYTAŃ ADRES EMAIL
—————————————————-
m4k@mubi.pl
—————————————————-

Koniecznie zajrzyjcie do ekipy z Mtuning tam znajdziecie wszystkie graty i części do waszych projektów i nie tylko
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/MTuningPerformance/
———————————————————————————–

meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

JUŻ JEST NOWY WARSZTAT M4K GARAGE WROCŁAW koniecznie zajrzyjcie
———————————————————————————
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw/

———————————————————————————

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

41 thoughts on “PRZEGLĄD PO POLSKU. "PATOLOGIA" STACJI KONTROLI pojazdów!!!

 1. Czekajcie czekajcie. Gdy nagrałem taki sam materiał kilka lat temu wyrażając to samo zdanie i jeździłem peugeotem 807 i skodą superb 1 to byłem ok XD a dziś gdy mam nowsze auta itd to już nie rozumiem rynku? Coś się niektórym poprzestawiało ja tylko chce niezależnie od tego czy dałeś za auto 500zł 5000zł czy 100.000zł by nie zagrażało innym? zostawię materiał z przed lat https://youtu.be/ohaX1gjymW8

 2. Jesteś mechanikiem to naprawiaj, a nie pier*ol😉 Patologia się zaczyna od pseudo-mechaników, zajedziesz do takiego to coś tam poudaje że niby zrobil, a tylko kasę wziol, a praktykantowi mówi, e tam diabła, zostaw to to znów do nas przyjedzie, każdy kto sam sobie cokolwiek potrafi naprawić skuma jak to działa.☠️😁

 3. Trzeba zmienić przepisy,może na wzór z Anglii,przyjezdzasz,płacisz i jak coś jest nie tak to 10 dni na naprawę,oprócz tego wpisać do systemu co było nie tak i co ewentualnie jest do zrobienia w najbliższym czasie, wtedy przed zakupem auta wchodzimy na stronę internetową i po wpisaniu nr.rejestracji wszystko widzimy

 4. Michu. Z tymi testami spalin żeś poleciał. Testowaliśmy benzynowe 1.0 benzynę w aucie 3 letni (Fiesta) nie przeszłaby. A dobrze wszystko chodziło 😂. Zróbcie testy spalin z 20 aut. Sami sprawdzicie 😁

 5. Wiesz co? Myślę, że większość tych diagnostów nie widzi tych pojazdów. Miałem w styczniu przegląd i np nie miałem zdjęcia przebiegu tylko pytanie z końca sali i mogłem powiedzieć kurcze wszystko. W sumie też przypierdzielił się do tego, że żarówka się obluzowała za co szacun bo na prawdę w moim aucie to chyba mikrometrem trzebaby to ustalić. XD

 6. Mam 16 letnie auto z przebiegiem 104000 km przebieg oryginał. Ale wymieniłem już 60%zawieszenia od samego stania wszystko parcieje. Świetny odcinek Brawo Łysy.👍

 7. Zawsze trafi się taki społeczniak jak ty. Społeczniak i bydle bo chcesz zaostrzyć kontrole żeby więcej aut jeździło do mechanika a tym samym więcej zarabiać. Patologią jest coroczny przegląd!

 8. Najgorsze, że jak jeden znalazłby się taki, że uczciwe chciałby zrobić przeglądy, to nic nie zarobi, bo nikt do niego nie przyjedzie, chyba że nowym autem.

 9. Wiesz Michał to teraz spojrz na to pracowalem na stacji kontroli pojazdow szef ktory kazdego co sie dalo udupial sprawdzajac moje auto nie znalazl luzow na drazkach i peknietych sprezynach stwierdzil ze wszystgo jest super rzeczywistosc oba drazki z koncowkami i 2sprezyny wszystko polecialo w lemfordera bo odrazu regeneracja wachaczy jak i tak sciagniete niestety 190 luk pan wyprzedzajacy na 2ciaglej bmw zlapalem pobocze i skonczylo sie fikolkami na szczescie nic nikomu sie niestalo siostra tylko zbite kolano jak ja odpielem z pasow

 10. Jeżeli oddaję auto do mechanika to po to aby wszystko naprawił a nie by zabrał mi dowód rejestracyjny! Ja zawsze przed przeglądem oddaję auto do mechanika aby wszystko sprawdził i ewentualnie naprawił.a gdyby auto nie przeszło przez przegląd to miałbym pretensje do warsztatu

 11. Łysy zdecyduj się
  Przypierdalsz się do samochodów które pobierają olej a sam powiedziałeś ze remont u siebie nie często przewyższa wartość samochodu …. opony chamulce i zawieszenie musi być sprawne to się zgadzam ale jeżeli słyszę pierdolenie ze emisja powinna być wysyłana do centrali szlak mnie trafia i mam ochotę odlajkowac ten kanał …. sam mówiłeś jak zachód komplikuje życie tymi układami dpf i fap i ze to jest chore a teraz sugerujesz wysokie kary za dymiące silniki a obniżyć koszty remontów tez nikt nie chce …. zdecydujcie się

 12. Mieszkam we Francja. Tu jeste zupełnie inaczej. Jak jedziesz na przegląd i jeśli lipa i masz dwa miesiące na to żeby to naprawić. Wiadomo jeśli masz wucieki oleju i itp . Obrazu zabierają dowód

 13. Nie do końca tak jest. Przykład z życia. Wjeżdża auto na stacje. sprawdzenie układu hamulcowego na rolkach, auto sprawne. Oględziny pod spodem. Klient wciska pedał hamulca raz jest ok, wciska drugi raz jest ok, za trzecim razem strzela pościły układ hamulcowy płyn się wylał, równie dobrze mógł wylać się za bramą stacji. wynik badania negatywny.. Jeśli chodzi o weryfikację grubości tarcz musiałby być wprowadzone urządzenie do pomiaru grubości tarcz (znając życie homologowane bo na oko diagnosta nie może stwierdzić czy tarcza jest dość gruba) ale idąc dalej kręcą film o stacjach diagnostycznych wypadło by się podeprzeć ustawami, sprawdzić jak wygląda badanie sworznia wachacza i przeprowadzić je na warsztacie 🙂 łyse opony? W ustawie jest stosowny zapis 1.6mm opony są ok to nie wymysł diagnosty a ustawodawcy. Druga sprawa każdy wie jak działają warsztaty samochodowe, mówi się o łapówkach na stacjach a zapomina się napomnieć o naciąganiu przez warsztaty samochodowe. piłkę można odbijać latami. 🙂

 14. Chyba nie masz pojęcia o tym co mówisz,Szkoda ze jako warsztatowiec nie ponosisz takiej odpowiedzialności jak diagnosta, ciekawy jestem jakie auta od ciebie wyjeżdżają, czy wszystkie są w 100 % sprawne i bezpieczne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!