Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Przekaźnik samochodowy [Prosta elektronika]

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

12 thoughts on “Przekaźnik samochodowy [Prosta elektronika]

 1. Cześć.
  Kolego posiadam mercedesa w203 z radiem Comand 2.0.
  Przy centralce bezpieczników znajdował się przekaźnik identyczny jak przedstawiasz.
  Podłączone do niego był radio kabel niebieski, stacyjka kabel różowy, zasilenie z centralki czerwony i kable odpowiadające za regulację foteli elektrycznych, które obcięto z centralki zlutowano razem i podłączono do tego przekaźnika. Prąd w aucie nie ginął i palił przy mrozach -15 po miesiącu.
  Zachciało mi się to usunąć i przywrócić pierwowzór instalacji… Wtedy się zaczęło…
  Akumulator pada po jednej nocy.
  Chcę podłączyć przekaźnik na nowo, ale nie pamiętam który kabel gdzie się znajdował.
  Proszę Cię o pomoc, ponieważ jako jedyny prezentujesz to z sensem.

 2. tak sobie zerknąłem i teraz wiem dlaczego masz prawie tyle łapek w dół a ja zmarnowany czas , sam oglądnij sobie na spokojnie a zobaczysz czy to co prezentujesz jest dla innych zrozumiałe:):) moze dla elektronika tak ,ale inni oczekują prosto i zrozumiale :):) a te określenia open close zostaw dla wtajemniczonych:)

 3. Mam pytanie w samochodzie mam przekaźnik rozruch co jest sterowany minusem czyli rozruch na minusie ale mam centrale co urochamia sie rozrusznik plusem czy da sie jakos zamienic przewody tak żeby jeden przekażnik co sterowanie jest plusem żdby podłączyć go do drugiego co stetuje minusem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!