Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Przygotowanie elementu do lakierowania – lakierowanie maski krok po krokuPoradnik krok po kroku jak przygotować element do lakierowania. Jak szpachlować i wyprowadzić powierzchnię, zabezpieczyć antykorozyjnie oraz polakierować w metodzie dwuwarstwowej. Wszystko w jednym miejscu w jednym filmie od A do Z na przykładzie lakierowania maski od Alfa Romeo 156.
Jednocześnie zapraszam do zajrzenia na mojego bloga: http://jaktozrobilemwgarazu.pl/przygotowanie-elementu-do-lakierowania-lakierowanie-maski-krok-po-kroku/

Pozdrawiam i życzę udanych prac lakierniczych
KM

How to spray car body.
Video recodred: Samsung Galaxy S2 + Canon A3300is

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

31 thoughts on “Przygotowanie elementu do lakierowania – lakierowanie maski krok po kroku

  1. Witam cię serdecznie mam kilka pytań na temat lakierowania czy jest jakakolwiek szansa skontaktowania się z tobą nie ukrywam że chciał bym porozmawiać z kimś tak doświadczonym jak ty . Bardzo dziękuję za jakimkolwiek odpowiedz pozdrawiam Piotr.

  2. Jesteś naprawdę super Gość 👌. Pełen profesjonalizm w zawodzę a przy tym możesz śmiało być wykładowcą – merytorycznie, przystępnie. Dbaj o siebie, bo naprawdę pomagasz innym.

  3. To jest idealny materiał poradnikowy. Na wszystkie pytania które miałem w głowie od razu uzyskałem odpowiedź dzięki temu poradnikowi. Leci łapka, subskrypcja i udostępnienie 💪

  4. Nie chcę słodzić i pisać ehow inahow ale nic nie napisać to w tym przypadku zbrodnia.Jak żyje nie widziałem tak dobrego tutorialu i jestem pod ogromnym wrażeniem dokładności cierpliwosci i pozytywnego nastawienia.Mega Plus!

  5. Jest pan wspaniały ,super nauczyciel. obejrzałam caluteńki film z wielka przyjemnością i zainteresowaniem. Szukałam cały dzien dobrej farby, lakieru i i instrukcji do odnowienia maski w kamperze Fiata Ducato i wpadłam na ten filmik. Powiem szczerze, że jestem zachwycona cala instrukcja krok po kroku. Dziękuje za naukę i proszę o więcej takich wspaniałych filmików. Gdybym mogła jeszcze sie dowiedzieć jakich firm produkty pan używa, będę szczęśliwa. Skorzystam z całej pięknej lekcji. Powodzenia i zdrówka życzę.

  6. Oryginalny lakier mam błyszczący, pomalowałem część elementu i mam matowy mam polerować kolor – bazę czy dać na to lakier bezbarwny i dopiero przypolerować całość lub część?

  7. Chyba czapką maskujesz łysienie. Miałem ten sam problem. Jak ktoś Ci dogaduje z tego powodu, to odpal, że jesteś na wyższym stopniu ewolucji i masz mniej sierści po małpach. Teraz mam 70 lat, to już łysienie jest dość popularne w tym wieku. Zaczynałem łysieć od 30 roku życia.
    Jak tak wyjaśniasz, co i jak się lakieruje, to się nie chce za to brać. Same filmiki ok. Tak trzymać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!