Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Radio MAZDA 6 BOSE Naprawa, uaktywnienie Mp3Ponieważ filmy z instrukcją wymontowania radia MAZDY 6 są na youtube, przedstawię instrukcję jak naprawić nie czytający napęd CD w radiu MAZDA 6 BOSE; Jak uaktywnić MP3; Jak wlutować zworkę L716; Jak rozebrać i złożyć radio.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

7 thoughts on “Radio MAZDA 6 BOSE Naprawa, uaktywnienie Mp3

  1. Cześć
    po wlutowaniu zworki uaktywnia się opcja w której po przyciśnięciu przycisku CD, włączasz źródło sygnału CD, ale po ponownym przyciśnięciu CD, włączasz źródło "EXT".
    Zapewne nie kupiłeś jeszcze emulatora, bo ten ma wtyczkę, która pasuje tylko w jedno miejsce w radiu – w miejsce na zewnętrzną zmieniarkę CD.

  2. Panie Mariuszu!!! Bardzo dziękuję za ten film. Gdyby nie on, to chyba bym te moje radio tydzień rozbierał i dwa tygodnie składał. Z lutowaniem akurat nie miałem problemu. Poszło, jak po maśle. Teraz cieszę się swoim musicBOX-em, no i przede wszystkim płynącą z niego muzyką. Czapki z głów!!! Mariusz Kasprzak

Dodaj komentarz

Zadzwoń!