Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Radio samochodowe 1 DIN z wysuwanym ekranem Vordon AC 5201GRadio samochodowe z nawigacją 1 DIN. Radio 1 DIN posiada wysuwany 7″ ekran. Wysuwany ekran jest dotykowy. Radio samochodowe ma możliwość odtwarzania muzyki z pendrive’a, AUX. Radio z Bluetooth (przesyłanie muzyki i zestaw głośnomówiący w samochodzie). Do tego połączenie telefonu z radiem samochodowym za pomocą MirrorLink. Radio 1 DIN z nawigacją. Opcjonalnie do radia można podłączyć kamerę cofania.

Wykorzystano muzykę:
Abba, Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)
Mozart Heroes, Enter Sandman (Metallica, Mozart No. 40)
Adele, Hello
Tulia, Nieznajomy (Dawid Podsiadło folk cover)
Vivaldi, Four Seasons (Storm) by Yury Revich

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corp. oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

38 thoughts on “Radio samochodowe 1 DIN z wysuwanym ekranem Vordon AC 5201G

  1. Witam, czy radio będzie pasowało do peugeot 2006+? Chodzi głównie o wysuwany ekran. W tym aucie radio jest jakby odrobinkę cofnięte przez co od radia wystaje na jakiś 1-2cm klimatyzacja. Boje się że ekran będzie się blokował na niej i nie prostował w całości.

  2. Rozładowuję akumulator na postoju. I nie ważne jak je podłączysz rano auta nie odpalisz. No chyba że je będziesz odłączał ręcznie od zasilania. Moje leży na szafie gdy 6 razy musiałem ładować nowy akumulator.

  3. To warto kupić te radio czy nie.? Chce słuchać muzyki YouTuba głównie teledyski filmy. Szukam radia które nie będzie się zacinało po czasie i 2 miarę grało ładnie. Teraz używam radio 1din blow i jest nieźle

  4. Jest możliwość ustawienie pełnego ekranu podczas klonowania telefonu? Po podłączeniu telefonu obraz wyświetla się tylko w pionie na środku ekranu. Obracanie telefonu nic nie daje, czy to na zdjęciach, google maps czy na filmie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!