Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Reakcje ludzi na Rower w kształcie Mercedesa SLSBLUZY: https://yellowbike.shop/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/yellowboxpl

Najczęściej zadawane pytania:
-Jakiej kamery najczęściej używasz?
-Canon 6D Mark II + 50mm 1,8 lub 16-35mm 2,8 Czasami Sony A7S II oraz Gopro 6.

-Ile masz lat?
-19.

[Film z serii vlogów „Warszawa Na Rowerze”]
Nie próbuj powtarzać czynności przedstawionych na filmie, są one niebezpieczne i niezgodne z prawem obowiązującym w mieście stołecznym Warszawa.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

30 thoughts on “Reakcje ludzi na Rower w kształcie Mercedesa SLS

  1. Właściciel ma talent powinieneś chłopie otworzyć biznes i produkować body kity do aut sportowych, owiewki do ścigaczy, plastiki i błotniki do kładów, lekkie maski przednie do aut sportowych zrób przednia maskę która jest bardzo lekka np. Do bmw, jeśli nie będzie za drogo ludzie się będą zabijać o to by odchudzić swoją brykę o kilka kilogramów. Lekkie siedzenia. Przecież fotel w aucie waży naprawdę dużo a każdy gość z zacięciem do stwórzenia sportowej bryki chce usunąć z auta każdy zbędny kilogram, sprawdź ile kosztują plastiki do mitsubishi Evo.

  2. Homologacja nie jest wymagana, spełnia wszystkie warunki art 2.p47a Ustawy o Ruchu Drogowym 🙂 może nawet zastosować stały napęd o mocy 250W uruchamiany poprzez nacisk na korbę napędu.

  3. siemano, i jak tam was projekt? orientujecie sie czy prawo sie zminiło? nie widze zadnych aktualnych info na ten temat. jedynie wysyp odnośnie jakiejś nowelizacji e-bike….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!